Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb bűn amit...

Mi volt a legnagyobb bűn amit elkövettél életed során? Öntsd ki a szíved! Nincs lelkiismeret furdalásod? Akár privátban is! 34/F Kort Nemet is!

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom. Talán magam ellen vétkezem a legtöbbször. Hagyom, hogy kihasználjanak.

21/F

2015. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az óvodában lenyúltam és hazavittem egy macit. Nincs lelkiismeret-furdalásom, akkor sem volt. Inkább akkor visítottam, amikor a szüleim másnap visszavitték.
2015. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy csigát nyomkodtam néhányszor egy bottal. Remélem nem lett semmi baja. Szegényt egyszer jól megnyomtam. :(
2015. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 piriiiii ***** válasza:
92%

Az összes bűnömet a legnagyobbnak tekintem. Szerintem ilyen dolgokat nem lehet mércével tekinteni. Sem a jó tetteket, sem a rosszat.

Talán olyan bűneim lehetnek, mint az önkontroll hiánya (---> mások megbántása, meggondolatlan tettek), önzőség... amikor elfordulok az emberektől. Hm...

Egyszer én is elloptam egy kis plüsskutyát, de azt meg még bűnnek sem gondolnám. Kiskölyök voltam, megtetszett, hazavittem. Persze, visszakerült. De csak egy plüss volt. És nem lett belőlem boltitolvaj meg rablógyilkos.

Amúgy biztos sok olyan tette eszembejutna még, amit meg nem tetté változtatnék...

Bűnnek tartom azt is, amikor elszalasztok esélyeket. Vagy amikor rosszat gondolok magamban valakiről.

Vagy amikor dühömben túlságosan leszidok egy állatot. Amikor mondjuk felidegel a macska, ha kinyitom a hűtőt, és belém mélyeszti a karmait, én pedig túl dühösen tolom arrébb.

Sok tulajdonságom is bűn. A szerencsétlenkedéseim, az emberekkel való viszonyaim.

18/L

2015. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Megcsalás egy boldog kapcsolatban.

22/L

2015. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Számomra a legnagyobb bűn most az, hogy összejöttem egy olyan sráccal akinek nem voltam fontos, fészen szakított velem és most zaklat....
2015. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Elég sok mindent csináltam, amire nem vagyok büszke. Mondanám, de igazából eléggé büszke vagyok rájuk. Megtettem, mert megtehetem;)
2015. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
az eddigi valaszok mind eltorpulnek az en bunom alatt
2015. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8.

Írd le, hadd szörnyülködjünk!

2015. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kissrácként loptam a boltból meg kínoztam az állatokat. hát visszagondolva nem vagyok rá büszke
2015. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!