Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem értesz egy viccet...

Ha nem értesz egy viccet társaságban, akkor hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés

Angolul folyik a társalgás, főleg ezért van..külföldön tanulok


Inkább röhögsz, vagy visszakérdezel, hogy ez msot mi(amit az emberek 3%-a csinál szerintem vagy kevesebb)



2015. márc. 21. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Csendben megkérdezném a hozzám legközelebb lévőtől, hogy mi történt. :D
2015. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nevess
2015. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
helyzetfüggő. Ha nyilvánvaló okok miatt nem értem (pl. belsős poén, előzménye van) akkor megkérdezem. Ha csak nem hallottam, akkor teszek rá. Azért túl gyakran nem törném meg kérdéssel a beszélgetést. Attól is függ, hogy kikkel történik az eset. Közeli cimborák, akikkel 10 éve ugratjuk egymást, akkor nem hagyok ki egy poént sem. Ha valami vezérigazgatósági meeting kávészünetében történik az eset, akkor nem pofázok bele.
2015. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván tudják, hogy külföldiként nem értesz mindent. Ezt esetleg 1x megjegyezném, ha meg nem értenék valamit, kedvesen mosolyognék, de nem röhögnék, hiszen lehet hogy nem is olyan nagy poén :D Ha meg nagyon érdekelne mi az néha rákérdeznék, de nem folyamatosan, mert az meg már idegesítő lehet.
2015. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha 5 percenként hangzik el egy poén, és mindenki röhög, csak én nem értem, akkor hagyom annyiban.

Esetleg utólag rákérdezek.

Egy-egy kósza poént viszont simán megkérdeznénk.

2015. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nap végére, már megjegyezte a fickó, hogy kb minden poént el kell nekem magyarázni..ez kicsit szarul esett. De hülyén jön le eléggé, meg is értem. Bénának érzem magam..ők sem angolok, de jobban beszélnek angolul mint én


Ja nem érzem tökéletesen felszabadultnak magam mikor velük vagyok, idősebbek is..

2015. márc. 21. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan kapcsolatban vagyunk, én simán megkérdezem, hogy ebben mi volt a vicc. Ha emiatt cikiznek, ott nem veled van a baj.
2015. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, de az ő részükről. Mondtad már nekik, hogy bocs gyerekek, de én nem beszélem még annyira jól a nyelvet, ti sem így születtetek, talán nem kéne bunkózni?
2015. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!