Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rinyál egy csomó osztály...

Miért rinyál egy csomó osztálytársam hogy a szülei nem engedik sehova menni? Hát cserélnének velem? Én mehetnék ahova akarok. De nem megyek-kivel mennék?

Figyelt kérdés

Mindenki picsog hogy ide meg oda menne de nem engedik. Hát itt vagyok én tessék, engem engednének menni, pénzem is lenne, de hova menjek és kivel?

Egyedül? Nem megyek sehova se.

És most akkor ez jobb? Cserélnének tán velem?


2015. márc. 22. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
igen cserélnének. inkább elmennek egyedül csak ne legyenek otthon.
2015. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen: és úgy is cserélnének hogy annyi haverjuk barátjuk lenne mint nekem? Azaz zéró? Úgy is kéne a nagy szabadság?


Egyik osztálytársam (szőke 3,14csa) rinyál hogy egyfolytában szól a mobilja mindenki hívja.

Na hát akkor csere! Mobilcsere. Garantáltan a kutya se fog hívni. Ha havonta 1-nél többx szólal meg a mobilom már leesik az állam.

Na de akkor meg az lenne a baj hogy senki se hív.

2015. márc. 22. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem független a szülőktől. A mai tinik (tisztelet a kivételnek) akkor is elmennek bulizni vagy ide-oda, ha nem engedik őket, ezt nap mint nap látom. Másrészt pedig ha mehetnének, panaszkodnának másért. Ez nem arról szól, hogy menni akarnak, hanem hogy unatkoznak, és nincsenek azon az intelligenciaszinten, hogy valamilyen emberi módon, kulturáltan elfoglalják magukat. TISZTELET A KIVÉTELNEK! Nagyon sokan nem ilyenek szerencsére, de jórészt igaz. Te pedig inkább beszélgess egy-két emberrel, és ne foglalkozz már az ilyen bugyuta osztálytársakkal, mert csak a saját idegrendszeredet vágod haza, méghozzá egész rövid idő alatt! :) Ülj be egy kávézóba, manapság a legtöbb pincér 16-22 év közötti, beszélgess velük! Menj könyvtárba, könyvesboltba, moziba, valahova, ahol összefuthatsz olyan emberekkel, akikkel hasonló az érdeklődési körötök vagy ha van veled egykorú unokatesód, szervezz vele közös programokat, és ismerkedjetek. Csak találsz értelmes élőlényt kerek e világon. :D
2015. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!