Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most velem van a baj?

Most velem van a baj?

Figyelt kérdés
Van az a ,rossz tulajdonságom' (már ha lehet ennek nevezni), hogy minden embert magamhoz ,hasonlítom'. Folyton azt látom hogy mindenki szebb, jobb, vékonyabb nálam, és ez igazából elszomorít. Mindig azt gondolom hogy én mért nem lehetek olyan mint ők. Velem van a baj? És ha igen, mit csináljak? (Ha rossz témába írtam, bocs)

2015. márc. 24. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, veled van a baj. Rettentően kevés önbizalmad lehet, nem fogadod el önmagad, gondolom tini vagy, tipikus tiniproblémák, amiket amúgy is szrettek felnagyítani, mer méne. Beszélgess az iskolapszichológussal.
2015. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Iskolapszichológus pedig nincs nálunk..
2015. márc. 24. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon sokan járnak hasonló cipőben.
2015. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gergő19990712 ***** válasza:
Ha ez segit akkor elmondom hogy énis ugyanigy vagyok.Majd kinövöd szerintem ,de a kevés önbizalom az valóságos nekem is kevés.
2015. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne.
2015. márc. 24. 20:54
 6/7 Gergő19990712 ***** válasza:
Hát ha szépnek látod magad nem lesz ilyen gondod
2015. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én meg a szépség két külön dolog, de azért köszi a válaszokat.
2015. márc. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!