Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok egy közösségbe...

Miért nem tudok egy közösségbe se beilleszkedni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Általánosban a játékokból kihagytak, egyedül kellett állnom és hogy ha csapatban kellett lenni, kb. 100%, hogy egyedül maradtam.

Középiskolában talán jobb volt a helyzet, ott hívtak magukhoz, de nem éreztem, hogy ott egy fontos építőelem lennék.

Most, fősulin a szakomon kb. csak fiúk vannak, akik kb. csak köszönnek vagy akkor írnak rám, hogy ha valami kell.

(Én se kolis, se bulizós nem vagyok, se piálós. )


Nem sikerült barátságot létrehozni a fősulin, nem is fogok, mert nem kíváncsiak rám.


Középiskolában max. erős haverság jött össze, de akivel pl. jóban voltam (legjobban voltam vele jóban), az már talán le se toj.


Általánosban se nagyon voltam csapatcentrikus, inkább csak 1-2 emberrel.


Mégis mi lehet a velem baj, hogy nem tudok beilleszkedni egyetlen egy közösségbe se? És csak azt nézhetem, hogy jéééééééé, azok ketten-hárman-hatan már ismerik egymást, milyen jól elvannak. Jéééééééééééé, azok ketten milyen jól elbeszélgetnek, együtt mennek akárhova.


Nekem meg nulla ismerős volt középsuliban a csoportban, meg fősulin a szakomon.


Amik jellemzőek rám:



[link] teszt alapján:

INFJ


nem iszom magam részegre, sőt, alig iszok,

érdekel a vallás (de a suliban erről nem beszélek és nem bezséltem),

érdekel az irodalom, a történetelem nevű tantárgy untatott,

inkább választottam volna a matekot tesi/töri helyett (legalábbis gimiben, utolsó évben),

nem érzem magam elég okosnak,

nem vagyok plázacica,

nem a legmenőbb telefon-cipő-stb kell(kivéve ha az tetszik),

nem sminkelek, nem vagyok sovány,

egyedül elvagyok,

szeretek gép előtt ülni,

karaoke helyett inkább a mozit választanám,

önbizalomhiányosnak és visszahúzódónak mondanak,

lehet velem rengeteg témáról beszélni (de csak azzal, aki kapható rá).


2015. márc. 9. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így.

Én jól elvagyok emberekkel,de egy közösséghez én se tartozok,eléggé eltérek az általánostól. Ahogy olvasom te is,lehet hogy ez a baj.

De te akarod,próbálkozom azért hogy tartozz valahova? Sok emberrel találkoztam aki nem is akar ez ellen tenni,ez is lehet probléma.

2015. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is pontosan ugyan ez a helyzet. Én nagyon vágyok egy barátra de nincs senki akit érdekelnék vagy aki olyan lenne mint én. Pedig nyitott vagyok és minden alkalmat megragadok. Nem vagyok az az otthon ülős, szeretek sportolni, de a bulikat ki nem állhatom és nem is szoktam menni. Alkoholt sem iszok és nem is ittam még soha egy kortyot sem.


Én eddig az egyetemben reménykedtem de ezek szerint akkor az sem hoz majd változást. :(


Én INTP vagyok.

18/F

2018. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!