Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leveleztél már valaha olyannal...

Leveleztél már valaha olyannal, akivel addig még nem találkoztál? Ha fényképet is küldött, katt ide!?

Figyelt kérdés

Ha több képet küldött, akkor nem volt olyan érzésed, hogy minden egyes kép láttán más embernek képzeled? Hogy mindegyik képen máshogy néz ki?

Milyen volt a találkozás (ha volt)? (kinézetre másabb volt-e?, milyen? csalódás/kellemes csalódás volt-e?)


Ha egy képet küldött, majd találkoztatok is, akkor:

kinézetre másabb volt-e?, milyen? csalódás/kellemes csalódás volt-e?



2015. márc. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pasimmal így ismerkedtem meg.Mindig ugyanolyan embernek láttam a képek alapján. 1,5 év levelezés után találkoztunk, de olyan volt élőben is, mint ahogy megismertem a leveleiből, és hm.. csalódtam-e? a tali után együtt töltöttük az éjszakát, és már több mint 4 éve járunk, és az esküvőnket tervezzük.
2015. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én hónapok óta levelezgetek a barátnőmmel hamarosan lesz tali :)
2015. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Majd beszámolhatsz :)

Fényképek voltak? Nem érzed azt hogy minden képen másforma? :D Én ettől vagyok kész. Mondjuk a kamerázás megoldaná ezt.

2015. márc. 25. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
minden képben van valami közös csak a körülmény más
2015. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!