Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legérdekesebb ember, akivel...

Legérdekesebb ember, akivel valaha találkoztál? Miért volt az? Volt valamilyen közvetett vagy közvetlen hatással az életedre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 21:50
 1/10 anonim válasza:
100%

Egy csaj, osztálytárs.

Volt benne valami különleges, ami senki másban...

Közvetett vagy közvetlen: hogy nem sitteltek le, és nem ástak el...

20/F

2011. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én neten keresztül ismerek egy ilyen embert, de nem találkoztam még vele, igazából nem is nagyon akarok, ennek így van meg a maga "bája".

Azt nem írom le hogy miért különleges. Hatással meg.. hát, átértékeltem 1-2 dolgot magamban, ennyi. Igazából fogalmam sincs miért különleges, de az.

2011. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok színésszel naponta. És rá kellett jöjjek, hogy ugyanolyan átlagosak, sablonosak és felszínesek mint bárki más.
2011. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm, akit a rák vitt el 4 évvel ezelőtt 17 éves korunkban. Sokáig betegeskedett, még is a végsőkig mosolygott és hitt a gyógyulásában. Mindenki energiát nyert tőle az ilyenkor szokásos energiaadás helyett. Sosem kellett vigasztalni, soha egy pillanatra sem gondolta úgy, hogy az ő életének itt most vége! Iszonyatosan pozitív volt, és ha elkeseredett akkor is csak annyit kérdezett, hogy miért ilyen fiatalon? Miért nem cserélhet valakivel? Nem esett kétségbe soha, egy pillanatra sem! Rengeteget tanultam tőle. Másfél évnyi szenvedés után úgy tűnt talán meggyógyult, majd néhány hónap múlva hirtelen visszaesett, pár hónap alatt teljesen leépült és meghalt. Iszonyatosan megrázott mindenkit az hogy mennyire erős volt, még is győzött a betegsége. Akkor rengeteg dolgot átértékeltem az életemben, mondhatnám úgy is hogy 180 fokos fordulatot vett az életem! Ő hatalmas hatással volt arra, amilyen életet most élek, ahogy felfogom a dolgokat!
2011. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, csak nem Szaszáról írtál? Ismerted őt személyesen?
2011. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy lánnyal, aki a legjobb barátom. Valahogy olyan érzékeny, de mégis tüzes, hogy elképesztő. Ez a kettősség teszi őt olyan különlegessé, mindig tud meglepetéseket okozni, mindig másik oldalát mutatja meg. Én nem vagyok belé szerelmes, és nem is lehetnék, mert leszbikus.
2011. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23.50-en vagyok. Nem róla írtam, de olvastuk az ő blogját is anno. Neki egy kicsit más jellegű daganata volt úgy emlékszem! Elég sajnálatos, hogy az ilyen pozitív és élni akaró lányoknak így kell meghalni! :(
2011. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen azt hittem, hogy ő az! Istenem, végigbömböltem annak a lánynak a blogját. Ezt magyarázza meg a sok vallásos, ha van isten, miért kell ilyen szép, fiatal lányoknak ilyen szemét kórban meghalnia?
2011. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan nagyon nagy véletlen volt, hogy mi találkoztunk

Egész másutt tartunk az életben...

Mégis valami olyasmit érzek, amit még soha

Bár mostanában kezdek lemondani róla....


De tényleg olyan volt mint egy valóra vált álom.

2011. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17.52-es! Szaszt is ismertem szegről végről, őt is csodáltam, napról napra követtem a blogját, szurkoltam sok ezer emberrel együtt érte. Abszolút emlékszem hogy az első bejegyzéséhez még alig szóltak hozzá, inkább csak ismerősök, barátok, majd a végén amikor az állapota sajna visszafordíthatatlannak látszott, már több ezren álltak mögötte. Én hiszek Istenben, hiszek abban hogy mindennek oka van. Szívmarcangoló volt két, majdnem korombeli lány szenvedését és halálát végignézni, pláne úgy hogy egyikőjük barátnőm volt, és iszonyatosan el is voltam keseredve, viszont utólag ha visszanézek ők ketten rengeteg erőt és kitartást adtak nekem, ahogy sok más embernek is! Nekik ez volt a küldetésük itt a Földön... ezt teljesítették, így Isten elszólította őket. Nem vagyok brutál vallásos, de hiszek abban hogy minden okkal történik, és egy idő után a választ is megkapjuk, hogy még is mi volt az ok. Egy beteg, ilyen mértékben erős ember akkora erőt tud adni a körülötte levőknek hogy az hihetetlen, és Szasz, illetve a barátnőm is ezt olyan szinten űzte, hogy 180 fokot fordult velem a világ, ahogy szerintem sok más emberrel is!
2011. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!