Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, ha felnőtt,30-...

Mitől lehet az, ha felnőtt,30-on felüli emberek nem képesek még csak a mosogatóba se rakni a koszos tányérjukat? Mindent elöl hagy, rendetlen. Fog ez valaha változni egy ennyi idős NŐNÉL?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ez mégis mekkora általánosítás :D:D

Talán szóljál neki, hogy rakja bele.

2015. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor lett volna általánosítás, ha azt írom, hogy "A felnőtt, 30-on felüli emberek", de direkt nem úgy írtam, better luck next time
2015. márc. 5. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondom, szóljál neki. Gondolom csak füstölögsz magadban.
2015. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
"Akkor lett volna általánosítás, ha azt írom, hogy "A felnőtt, 30-on felüli emberek", de direkt nem úgy írtam, better luck next time! pont ezt írtad, de mindegy...
2015. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaj kedvesem...Tudod az az "A" betű elég sokat számít, mondatok jelentését képes megváltoztatni, az, hogy te nem érzékeled, nem az én hibám, fogadd el méltósággal, hogy nincs igazad és állj tovább szépen és legközelebb figyelj jobban :D

A másik, hogy de igen, szóltam neki, nem egyszer, többször, a kérdésem az volt ha jól figyeltél, hogy ez változhat-e vagy nem :)

A füstölgésről meg annyit, hogy van aki a saját élete problémáin füstölög, valaki meg egy idegen kérdése alatt a gyakori kérdéseken, általánosítgatást bizonyítva. Csak nem 30 év felüli vagy? :D :D :D

Szép estét!

2015. márc. 5. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
buktál nyelvtan érettségin, ugye?
2015. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te is csináld ugyanezt!Ne pakolj el magad után.Egy hét múlva majd megkérdezi hogy mi van.

Semmi drága,alkalmazkodom hozzád: )

2015. márc. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ki kicsoda ebben a történetben?


A másik meg, hogy lehetnél valamivel udvariasabb is a válszolókkal szemben, a válaszaid alapján igencsak összeférhetetlen valakinek tünsz, vagy lázadó tininek

2015. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Attól lehet ez, hogy valaki (leggyakrabban az anyja) mindig megcsinálta helyette, nincs rászoktatva arra, hogy maga után el kell pakolnia. Másik lehetőség, hogy lusta és igénytelen.

Szerintem egy felnőtt ember alapjaiban véve nem tud megváltozni.

2015. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

" másik, hogy de igen, szóltam neki, nem egyszer, többször, a kérdésem az volt ha jól figyeltél, hogy ez változhat-e vagy nem :) "

Írd már le, hogy hol írtad, hogy SZÓLTÁL nekik?

Mert az sehol nincs, de látom csak kötözködni jársz ide.

2015. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!