Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Két lány osztálytársam (akik egyébként barátnők) folyamatosan fogdossák és bökdösik egymást. A tornaöltözőben is megfogják egymás fenekét vagy combját és minden pénteken egymásnál alszanak. Persze el kell fogadni a másságot ezzel nincs is baj, csak, hogy amikor rákérdezünk náluk a dologra letagadják, hogy a lányokhoz vonzódnának. Az egyiknek már volt barátja, a másiknak még nem. A legrosszabb az egészben, hogy a külvilágnak megpróbálják bebeszélni, hogy ez teljesen normális és az a fura, ha valaki nem ezt csinálja. Más is tapasztalt már ilyet? Tényleg ilyen az "igazi" barátság?

2015. márc. 25. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy? :)

Ha nekik ez jó,hadd csinálják...szerintem ez nem rád tartozik viszont szerintem nem is lezbik.

Ha zavar meg ne nézd őket.

2015. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, vagy lehet csak az egyikük az. De ahogy mondták előttem, nem rád/rátok tartozik.
2015. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy baráti körbe tartozunk szóval nehéz nem észrevenni egyrészt. Másrészt pedig nem magukban csinálják, hanem mindenki előtt... elég furcsa "harmadiknak" lenni egy ilyen kapcsolatban. Egy fiú lány kapcsolatnál is furcsa mellettük ülni miközben tapizzák egymást nem, hogy egy lány-lányban... Egyébként nem hiszem, hogy erre féltékenynek kéne lennem
2015. márc. 25. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene mindenkinek normálisan viselkedni.
2015. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!