Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális érzés? Mit tegyek?

Ez normális érzés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F vagyok. Még tanulok egyetemen, de Németországban szeretnék dolgozni. Viszont ha pl képeket nézegetek egy városról, mindig eszembe jut, hogy édesanyám milyen messze lesz, meg félek, nehogy baja legyen, vagy ha valami gond van, nem tudok azonnal hazamenni, stb.

Normális ez?

Vagy mit tudnék tenni? :(

Van egy nővérem, ő ugyanabban a városban lakik, mint anyum.


Normális ez az érzés? Nem merek így semmibe belevágni, főleg azok után, hogy a szomszéd egy idősebb néni volt, akinek a lánya Budapesten dolgozik, de a néni agyvérzést kapott, a másik szomszéd vette észre, azóta a lányánál van BP-n a kórházban.

Ez nagyon megtört :(



2015. márc. 14. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Pláne, hogy ha belegondolok, hogy anyummal történik valami, én meg milyen messze élek :(
2015. márc. 14. 22:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kötődsz anyukádhoz ls szereted, félted, ez normálsi érzés. Az viszont nem normális, ha emiatt nem mersz lépni és megvalósítani az álmaid.

Ez nem lesz kedves, amit írok, de akkro is akármi baj történhet, ha nem vagy valami más okból a városban, nem vagy mellette.

2015. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, csak így mindig belegondolok, hogy ha X városban lennék külföldön, hogy milyen messze van.

Meg hogy nem tudnék 1-2 max 3 óra alatt hazaérni, hazasietni ha kell.

2015. márc. 14. 22:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Vagyis ha valami van, nem tudnék mellette lenni :(


A szomszédunk esete különösen megérintett.

2015. márc. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!