Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dohányzó lányok! Mit gondolnát...

Dohányzó lányok! Mit gondolnátok, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ha egyismeretlen fiú, pl miközben cigiztek, valami olyasmit mondana, hogy "Miért cigizel, pedig olyan szép meg értékes vagy.."


Tudom ez nem a legszerencsésebb gondolkodás, de pl:

Ha látok egy nem előnyös külsejű, láthatólag problémákkal teli lányt dohányozni, nem gondolok semmit megértem...


De pl előfordul, hogy egyetemen megismerek / meglátok egy gyönyörű, szerencsés genetikával megáldott lányt, tudom, hogy egyetemen miket ért el, okos stb, erre fogja magát és rágyújt egy masszív igénytelen kartonpapír cigire... Krvára demotiváló, taszító, csalódást okoz, ilyenkor mindíg legszívesebb megkérdezném a fentebbit, hogy mi a fax szüksége van rá, miért nem becsüli magát többre stb... De ilyenkor inkább nem szólok hozzá.


Szóval, mit gondolnátok, hogy reagálnátok?



2015. márc. 25. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pozitiv elmenykent biztos nem fog megmaradni az, hogy egy vadidegen kozli velem, hogy ertekes lenNEK, ha nem dohanyoznek... mondhatod, hogy buta vagyok, hogy artok magamnak. Vagy, hogy csunya leszek elobb-utobb a sok cigitol. De az ertekesseget ne keverd ide.

21L

2015. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek általában bepöccennek, ha a függőségüket veszed célba. Nem kivételek a szép lányok sem, és az sem, ha bókkal tompítod a megjegyzésedet.

Viszont, ha egy konkrét lány tényleg fontos neked, akkor megér egy próbát.

2015. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányzom, de felszínes taplónak gondolnálak, és a jövőben messziről elkerülnélek.
2015. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!