Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek örülne neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne neki a barátnőm? Vagy ti hogy reagálnátok, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
lesz egy óriási buli pénteken, mindenki kavarni fog mindenkivel atomrészegen. sajnos a barátnőm nem tud eljönni, nekem meg végül is lenne kedvem, inkább úgymondom hogy később szerintem sajnálnám ha nem mennék el. megkérdeztem hoigy őt zavarná e ha elmennék, és mndta hogy egyáltalán nem, de mondtam rá hogy áá inkább nem megyek mert biztos zavarna ha elmennék.de mondta hogy nem, nem zavarná, sőt ha kedvem van mindenképpen menjek el, kb szinte elküldött:), de mondtam hogy még eldöntöm. Szerintetek jólesne neki ezekután hogy tényleg nem megyek el, vagy azt gondolná, hogy nincs saját egyéniségem és ő korlátozott le? friss a kapcsolat, nem vagyunk még egy hónaposak sem
2013. júl. 16. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem mennél kavargatni egyedül akármit mond. Ez egy próba !
2013. júl. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoval van baratnod, de gondolom mivel a kapcsolatotok friss ezert kar lenne kihagyni egy ilyen bulit ahol nyilvanvaloan nem csak tancikalni mész, hanem kiemelten hullarészegen mas csajokkal kavargatni. Kedves baratom, azt nem tisztaztad hogy nyitott e a kapcsolatotok! Mert ha nem es elmesz, nem sokaig lesz baratnőd es akkor már az lesz. :)
2013. júl. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk ha elmennék nem kavargatnék senkivel csak úgy mondom. de én is így gondoltam hogy ez egy próba, de szerintem hasonló helyzetben ő is elmenne.
2013. júl. 16. 07:08
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányok nem szeretik a papucsokat. Az önálló egyéniségeket szeretik, akiknek van a kapcsolaton kívül is életük (kivéve ha hisztis plcsa).

Menj el, érezd jól magad, buliból írj SMSt, hogy nagyon jól érzed magad és úgy sajnálod, hogy nincsen ott, mert ő is nagyon élvezné, pussz pussz, lehetőleg ne kavarj senkivel.


(én is eljártam bulizni kapcsolat elején, ez tök normális és képzeld mennnnnyire kiakadna a csaj ha TE nem engednéd őt elmenni, mert félsz, hogy más pasik is vannak ott)

(+ ez egy jó "megbízom benned" dolog, hogy elengeditek egymást ilyen kavarós bulikba)

2013. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolat ha az elejen nincs meg a bizalom mar nincs mirol beszelni! Menj rl erezd jol magad nem vagytok hazasok mindkettotoknek van kulon elete, a lenyeg h maradj huseges! Es ne csinalj semmi felreerthetot mert a reszeg haverjaid lehet mashogy latjak majd! Jo szorakozast!😘
2014. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!