Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy az osztályba...

Miért van az hogy az osztályban általában mindig csoportosan piszkálnak engem?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul esik, de hiába csinálok semmit nem változik. 8.osztályos vagyok, de egyszerűen nem bírom ki, most kezdtek piszkálni. Mit tegyek hogy ne piszkáljanak?
2015. febr. 6. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj vissza nekik..vagy légy erős és ne vedd észre a gyökerek piszkálódásait, már csak néhány hónap és vége a sulinak (és valószínűleg) új suliba kerülsz új emberek közé
2015. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
azon gondolkoztal mar, hogy miert piszkalnak? ne vedd tamadasnak, de erdekelne, hogy miket vagnak a fejedhez.
2015. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Azért csinálják, hogy lássák a reakciódat, erősebbnek és jobbnak tűnjenek. Ignoráld őket. Ne foglalkozz ezzel, ne reagálj.

Engem is megpróbáltak szívatni, de mindenre érdektelen faarcot vágtam, vagy vonogattam a vállam, és így elég gyorsan megunták.

Volt egy durvább eset is, amikor nagyobbak körbevettek, és elkezdtek rugdosni. Miután a képükbe röhögtem, hogy 'tovább, csak rajta', ezzel is felhagytak. Sokaknak kivívtam a tiszteletét.

18L

2015. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a kérdező neve "pawatraktor" :DDD

Nem csoda, hogy piszkálják, ez inkább természetes

2015. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így látom :D
2015. febr. 7. 10:13
 6/7 A kérdező kommentje:
De amúgy nem az a nevem, a nevem Sanyika354
2015. febr. 7. 10:14
 7/7 anonim válasza:
Szia az én nevem Sanyika204 és engem is piszkálnak.Csak légy nagyon erős és peregjenek le rólad ezek. :D
2015. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!