Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan viselkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viselkedtek, ha egy nektek tetsző fiút láttok a buszon vagy veletek szembe jönni a járdán? Milyen jeleket adtok, amiből lehet tudni, hogy tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak elmosolyodok. Így próbálok másfelé nézni:D
2013. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hello


suliba állandóan szünetbe amikor mindenki lement az udvarra én a folyósón álltam,mert le.sza,rt mindenki,a mellettünk

lévő osztájból amikor kijöttek ottis lement mindenki,egy idő

után aztvettem észre hogy 3-4 csaj mindig fenntmaradt,aztán

elkezdtek hangosan ebszélni,mumia,ott a mumia,odanzéek erre az eggyik csaj kacsintott,mi volt ezzel a célja?hisz

halottam hogy lefikáznak akkor mértakarta elhitetni velem hogy bejövök neki?és mérthitte azt hogy olyan hülye avgyok hogy elis hiszem?ráadásul elég csunyák voltak,nyilván énse nézhettem ki tuljol,ott álokmint egy szobor kómás fejjel(alig tudtam aludni).

Mértvannak ilyen szem.ét ri.ban,cok?

2013. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
#2 "A heverom nem túl okos 20 éves azt 6.-kos..."
2013. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amikor velem szembe jön egy helyes, szimpatikus srác rámosolygok. buszon pedig sokszor nézek felé:)
2013. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!