Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen összeomlottam lelkile...

Teljesen összeomlottam lelkileg, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Manapság ugye nagyon nehéz házhoz jutni, főleg ha jó úton jár az ember és becsületes munkával teszi azt amit kell.

Párom és én is keményen dolgozunk.

Szüleim telkére felhúztunk egy 36m2es kis házat. Szoba-konyha és fürdőszoba.

Kb 15m2 rajta van a tervrajzon, viszont a többi nincs, és kijött egy levél miszerint május 7én eljönnek hozzánk mert tudomásukra jutott hogy az udvaron építési engedély nélküli épület áll.


Hívtam fel valakit aki ebben tud információval szolgálni de sajnos azt mondta hogy akár 900 ezer forint is lehet a bírság amit kiszabhatnak.

Nagyon aggódom, ebben az évben félre tenni nem tudnánk ennyi pénzt nem hogy ilyen dologra költsük.

Most összeomlottam.

Tudom hogy ki tette ezt (vagyis 99%) és nem tudom mi örömét lelte ebben. Miért fúrta az ő oldalát, még a szomszédokat sem zavarta.


2015. márc. 28. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

"Tudom hogy ki tette ezt (vagyis 99%) és nem tudom mi örömét lelte ebben."


Marmint hogy ki epitett az engedelyezett 15nm helyett 36-ot? Nekem is van egy tippem igy latatlanban!

2015. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lebontatják. Próbáljatok meg egyezségre jutni a hatósággal (mielőbb, be kell menni az illetékes építési hatóságra), hogy utólag beadtok rá egy eng. tervet -fennmaradásira. Erre jogosult, tervezői engedéllyel rendelkező építész elkészítheti.
2015. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"főleg ha jó úton jár az ember és becsületes munkával teszi azt amit kell."


Aha és sunyiban engedély nélkül felhúztok egy házat a telekre... ez aztán a jó út...

2015. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan jó úton nem járhat az, akinek ilyen rosszakarói vannak. Na meg engedély nélkül építkezni sem volt épp becsületes.
2015. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!