Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok ilyen gyenge...

Miert vagyok ilyen gyenge lelkileg?

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat az ekezetert.

Eleg fiatal vagyok meg ahhoz,hogy ne legyen kedvem elni.Az elmult honapokban bennem tortent egy melypont es ez teljesen tonkre tett.Sirok,szorongok,kerulom az embereket.Csak magamban roskadok es elmelkedek azon,hogy mi lesz velem ha megis az lesz amitol most rettegek.

Alig varom azt,hogy este legyen es fekudhessek aludni mert legalabb akkor kicsit kikapcsolok.Mindig nyugtatom magam,hogy kepes leszek rendbe rakni magam illetve a dolgokat de ez is csak kepzelges a semmiben.

Mit tegyek?


2015. jan. 12. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj szakorvoshoz. Nem tudjuk, mi az amitől most rettegsz. Aludni szeretnél, és úgy néz ki, tudsz is. Lehet, hogy tudnánk tanácsot adni, ha konkrétabban írnál. Tanulsz, vagy dolgozol?
2015. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tanulok meg.De ez lenyegtelen,hogy tudjatok vagy sem.Nem voltam sohasem ilyen csak ez az egy dolog megtortent es azota pszichesen bennem el es kivegezz.
2015. jan. 12. 18:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy pszichológust.(komolyan)

Nem tudom mit történt veled, de amit leírtál az nem túl biztató. Fiatal vagy, simán változtathatsz az életeden.

Mitől rettegsz? Vagy nagyon személyes?

Azt,hogy mért vagy lelkileg gyenge, nem tudom. Vannak ilyen emberek. Én is ilyen vagyok. Nekem több oka is van, gyerekkori sérelmek, megaláztak, bántottak suliban ilyesmi,és eleve nem olyan voltam, aki visszaütött. Sajnos. De más megváltoztam, és te is meg fogsz,de egy pszichológussal akár hamarabb is.

Vagy életvezetési tanácsadó. Nekem az segített.

2015. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak pozitívan, fejben dől el minden.

olvastál már pozitív-gondolkodásos könyvet?

nézd meg a hoxa.hu-n az agykontrolt, érdemes, ott is csak jókat írnak.

Orvoshoz csak ezek után menj

2015. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam már pár dolgot, úgyhogy nem a levegőbe beszélek. Egy dolgot tudok tanácsolni, de azt nagyjából mindenkinek: nem beszélni kell róla, hanem csinálni. Ezzel mindent elmondtam.
2015. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen,tudom azt,hogy agyban dol el minden.De en sajnos azok kevesek egyikehez tartozok akik elkonyvelik azt,hogyha elsore nem sikerul akkor az nem ugy van.Pedig probalok ugy tenni,nyugodt maradni de nem tudok.A szivemet erzem a torkomban.Ezek utan pedig okolom maqam es lemondok dolgokrol,emberekrol.Ez nem mindig volt igy...
2015. jan. 12. 18:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Férfi vagy?
2015. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. jan. 12. 18:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi az a mélypont?
2015. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pedig nem lenne mindegy, hogy mi történt, mert ha pszichológushoz nem tudsz menni, akkor itt a válaszadóktól még több segítséget csak több konkrétumokkal tudnának számodra adni. Leírás alapján én erős depresszióra gondolok egyébként, az nem azt jelenti, hogy gyenge vagy lelkileg, hanem azt egyedül nem fogod tudni legyőzni. Sajnos ezek a mentális dolgok már csak ilyenek.
2015. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!