Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzékeny típus vagyok, hogyan...

Érzékeny típus vagyok, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Az az igazsàg, hogy nem tudom magamat megvédeni. Ha valaki sèrtõt mond, vagy csúnyàn néz ràm, akkor àltalában szìvemre veszem.
2015. márc. 28. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Sose bánd! :) Ne akarj változtatni rajta, ez egy jó tulajdonság, csak gondolom mostanában sok negatív dolog ért, így rossznak hiszed. De gondolj bele, ha érzéketlen lennél, örülni sem tudnál a dolgoknak! :)


Amellett pedig, hogy a szívedre veszed amit mást mond, meg lehet magad védeni. Igaz, ehhez egy kicsit bunkónak kell lenni, de ez csak akkor jöhet szóba, ha felismered, milyen helyzetekben "jársz jól" (zárod le a konfliktust) vele. Túlzásba ne vidd, senki nem szereti, ha valaki sokszor bunkó, de néha tényleg nincs más megoldás, mert van, hogy az ember aki megsért/megbánt, nem ért másfajta kommunikációból.

2015. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod!
2015. márc. 28. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj át belőle egy kicsit, rám azt mondják egy féltéglát könnyebb megnevettetni.
2015. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)


(#1)

2015. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!