Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan féltékeny típus...

Túlságosan féltékeny típus vagyok. Perpill a legjobb barátnőmre. Hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Mind párkapcsolatban (bár most nem épp nincs barátom), mind az élet többi területén. Például nemrég lett egy új barátnőm (ez azért "nagy dolog" mert nehezen kötök új barátságokat) akivel csináltunk közös képet felraktuk FB-ra, stb, és erre a legjobb barátnőm bejelölte a csajt és végiglájkolta az összes képét. Azt hittem, felrobbanok. Nem szeretek osztozkodni... De hogy tudnék ezen változtatni? Hiszen amúgy meg tudom, hogy ha 3-an lennénk barátnők, úgy még jobb lenne. 16/L
2012. aug. 27. 17:40
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Először is, ne légy ideges amiatt mert lájkolta a képeket.

Lehet, hogy ezt akarta elérni... De a legjobb megoldás, ha beszélsz a barátnőiddel erről személyesen, hogy örülnél ha hárman jó barátok lennétek, és a féltékenységet hanyagold, mert nagyon rossz dolog, még a barátaidat is elveszítheted.. Remélem segített valamennyit!

2012. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xperialaci válasza:
idd le és akaszd fel magad 5 percre. nálllam mindig bejön:)
2012. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!