Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám ezt biztosra...

Hogyan tudnám ezt biztosra megállapítani? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Hogy biztosan meleg vagyok vagy sem? 15 éves (lány) vagyok soha az életben nem voltam szerelmes és ebből kifolyólag nem volt soha barátnőm/barátom. Amikor a melegekről van szó mindig nagyon nehezen érint egyszer hittanon majdnem elsírtam magamat mert a melegekről volt szó és hogy ez betegség ez bűn stb.. Mit kezdjek magammal? Még várjak hogy hátha jön egy lány/srác aki tetszeni fog? Ezen szenvedek már egy fél éve de 1 hete jobban előjött bennem ez a dolog és a legjobb barátomnak se tudom elmondani mert nem igazán bírja a melegeket. :( Mit tegyek?

2015. márc. 21. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Miert lennel meleg? Mibol gondolod hogy az vagy? Vonzodsz a nokhoz szexualisan?
2015. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ezen. Ha itt az ideje rajossz hogy kihez vonzodsz jobban. Az is lehet hogy mindkét nemhez. Ezek teljesen természetes dolgok az életben, ne hallgass senkire aki szerint ez bűn vagy ilyen hasonló hülyeségek. 😊
2015. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha a legjobb barátodnak sem tudod elmondani,akkor nem a legjobb barátod.

A barátság alapja az őszinteség és a megértés.

Legyél nyugodt.Ki fog benned alakulni ez a dolog még csak 15 éves vagy.Mire 18 leszel,már jobban fogod tudni,melyik oldalon állsz.Lesznek kapcsolataid,vágyaid,melyek arra az útra vezetnek majd,amin járnod kell.Tehát ne parázz ezen,csak várj még kicsit.

2015. márc. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem votlál szerelmes, hogy a francba lennél meleg? Túlkomplikálod, a hittanos baromságokra meg ne hallgass, a biblia azt is írja, hogy aki hűtlen volt, azt meg kell kövezni. Na ne már. Semmitől sem másabb egy meleg ember, mint egy hetero, egyszerűen másra vágyik az ágyban, ennyi a különbség.
2015. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még várok válaszokat
2015. márc. 22. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Áruld már el, milyen válaszra vársz még? Alaphangon hülyeséget kérdezel.
2015. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Figyu! Én is így vagyok ezzel! Írj nekem s ott nyugodtan mond el nekem a bánatod! Jobb ha kibeszéled magadból,mint hogy visszatartsd a gondolataidat/ki nem mondott szavaidat!!! ☺
2016. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" melegekről volt szó és hogy ez betegség ez bűn stb"

Kevés olyan rákfenéje van az emberiségnek, mint a vallás.. Ezt láthatjuk a ezekben a nézetekben, illetve a mára mindennapossá vált robbantásokban is...

2016. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!