Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális dolog, hogy engem...

Az normális dolog, hogy engem az órák nyűgöznek le?

Figyelt kérdés

Programtervező informatikus végzettségem van, de régebbi mechanikus órákkal is szívesen foglalkozok akár délelőttől szinte késő estig. Továbbá a szobám falán egy közel fél méteres falióra van, amely nem ilyen ketyegve járós, hanem egyetenletesen megy körbe a mutató és valahogy számomra ez kifejezetten nyugtató hatással van.

Nektek is van ilyen érdekes érdeklődési körötök?


2015. márc. 29. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a sífelvonókat és a villamosokat, tulajdonképpen a működési elvükön és kialakításukon gondolkodom sokszor.
2015. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is szeretem a régi órákat, de sajnos az egyéb régiséget is (már-már betegesen).
2015. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban teljesen lenyűgözött a kilincs:D Úgy gondoltam, hogy milyen zseniális ember lehetett a feltalálója, és ha belegondolsz mindenhova eljutott a találmánya.
2015. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, sokan vagyunk igy az orakkal, de vilagszerte. Nekem is van par felhuzos analog, foleg regebbiek a 60-as evektol a 80- as evekig. Ha kulfoldre megyek nagyneha, ha tehetem beterek egy bolhapiacra, igy talaltam mar Londonban pl. Egy Bentley-t is. Na nem a Breitling felet, hanem egy masik gyartotol, potom10 fontert. A mai napig pontos.

De szeretem az orosz orakat is. Most 80-as evek beli digitalis orakat keresgelek, eleg olcsok a piacokon, es egy tisztitas, elemcsere utan kitunoen megy a legtobb. Hiaba, hong-kongi szerkezetek, nem kinai.

2015. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen engem is lenyűgözött az az apró összetett fogaskerék rendszer, de sosem merültem bele, mert nem a mechanika irányába akarok fejlődni, hanem a virtuális dolgok foglalkoztatnak jobban, pl programozás.
2015. márc. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádok mindent, ami fém és/vagy csillog és/vagy hegyes, éles, szúrós tárgy. Ékszerek, csavarok, kulcsok, csavarhúzók, kések, tőrök, kard, buzogány, szerelőszerszámok, fegyverek, kínzóeszközök. Valamikor az is vonzza a szememet, ha ezek a tárgyak rozsdásak.
2015. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!