Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság sok fiatal akar író...

Manapság sok fiatal akar író lenni?

Figyelt kérdés

Látom ezt a sok kérdést arról, hogy "jó-e ez a regényrészlet", "hogy kezdjem a regényem" stb.? Semmi ellenérzés nincs bennem, vagy ilyesmi, csak én is szeretek írni, és meglep, hogy ennyien írnak, mert amikor én voltam tini, kifejezetten ritka dolognak számított, hogy találkozzak valakivel, aki szintén ezt szereti. Egyetlen ilyen korombelit ismerek csak személyesen.

Ez most nem szidás vagy ilyesmi, csak szerintetek ez mostanában egy ilyen népszerű hobbi?


2015. márc. 29. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább manapság erősebb a birkaszellem és ha valaki elkezdi, akkor már a haverok, barátok is kipróbálják stb.
2015. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Népszerű elfoglaltság igen. Én huszonhat vagyok de alig van aki szintén írna a környezetemben mint én. De erről sokat lehetne beszélni még
2015. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen közrejátszik a birkaszellem, meg az is hogy új dolgot próbál ki az ember. De ezeknek általában 80%-a nem lesz igazi regény, csak ír pár oldalt és megunja/nincs ötlete.
2015. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem népszerűbb, mint máskor.

A birka szellemet sem érzékeltem még, egyetlen egy ismerősöm sem ír semmit.

2015. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod mi kulonbozteti meg a fiok-irot az ismert irotol? Az hogy az ismert irot mar kiadtak.Amikor szeles nepretegek kezdtek el olvasni, hatalmas sikereket lehetett elerni irokent, akar szep-, akar ponyva irodalomrol volt szo. A kiadas iparagga nott, majd a vizualis penetracio robbanasaval kifulladt. Tobb tucat Harry Potter, Gyuruk Ura soha nem lesz kiadva, mert nem eri meg foglkozni az irassal. Csak a jol bevalt semak menten felepulo kiszamithato hasznot hozo irasok kerulnek kiadasra, mert keves az olvaso, es oket kell etetni.
2015. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom, szerintem a birkaszellem nem lett nagyobb, én azt gondolom, régen is egymást követték/utánozták az emberek, illetve 1-2 megmondó embert.


Utolsó: ezt értem, de nem tudom, miért volt válasz a kérdésre.


Azt tudom, hogy nem mindegyikükből lesz író de a kérdésem szempontjából ez végül is mindegy.

2015. márc. 29. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Írjanak csak, minél többen. Az írás segít koncentrálni, strukturálja az időt, és ami le van írva az ott van, nem kell fejben tartani, amivel mentesül az elme némi feszültségtől.

Én kifejezetten kézzel való írásnál vettem észre, hogy mennyire igaz azon állításom, hogy koncentrációs gyakorlat. Ha elszaladok fejben már összekuszálódnak a betűk, és elkezdek rondán írni. :] Azzal pedig, hogy úgymond az írással "lelassítom az elmém" a lényegi dolgok kerülnek előtérbe, szóval minőségileg lesz jobb a verbális kommunikációs készségem.

2015. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

en sokszor gondolkodtam rajta

van egy elet storym, amolyan sorozatokba illo love story..

le kene irnom talan..

masoknak is meseltem es azt mondtak irjak mert nagyon erdekes..

25/L

2015. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát, akkor hajrá, utolsó! :D
2015. márc. 30. 01:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna írni, de félek, hogy valaki elolvassa, és azt mondja, hogy nem jó...
2015. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!