Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van az emberekből és...

Elegem van az emberekből és senkiben se bízok hogy változzak? Olyan akarok lenni mint régen? 22F Harag és rossz indulat.

Figyelt kérdés
Régen kedves voltam és segítőkész aztán sok probléma jött és lelki betegség és most oda jutottam hogy senkise se bizzok és sokszor tudok elég gonosz lenni. És már elegem van boldog akarok lenni sokat bicozok helyre hozzom az életem de így nem lesz semmi ha nem bízok az embereknek.Néha van bennem harag és rossz indulat ezeket akarom magamból kiűzni!

2015. márc. 29. 23:10
 1/6 anonim válasza:

Onre fel tudok nezni, 14 vagyok de egy felnott embertol meg olyat sose olvastam hallotam h ki szeretne uzni magabol a rossz indulatot stb..

Azt javaslom keressen egy olyan embert eletebe aki onek ebbe segiteni tud:)

2015. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem bízok szinte már senkiben
2015. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én régen tökéletesen boldog voltam! Csak sok bunkó közzé kerültem akik az irigység dúl a lelkükben! De próbálok újra bízni :) Hála vannak még olyan emberek akik nem ilyenek! csak ritkák.
2015. ápr. 2. 12:32
 4/6 anonim válasza:
Ismerjen meg egy ontol fiatalabb lanyt sokat tudna segiteni.
2015. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Majd igen :) megismerek :) Jelenleg Anne a zöld oromból ami sokat segít! :) Sehol semmi erőszak rossz indulat! https://www.youtube.com/watch?v=R5c2ZoizWJ4
2015. ápr. 2. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Kis lépésekbe szerezd vissza a bizalmadat az emberekbe. Add át a helyedet a buszon idősebb embereknek és meglátod rámosolyognak és megköszönik. Kívánj szép napot a pénztárosnak és hidd el örülni fog neki. Kezd ilyen apró gesztusokkal és szép lassan vissza fog térni a bizalmad.
2015. ápr. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!