Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a személyiségről/jellemről? Kértem egy személyre szabott jellemzést a válaszaim/születési időm alapján és ezt a választ kaptam.

Figyelt kérdés

Nem szereti a hétköznapi, alantas dolgokat, s bár nem volt sosem szorgalmas tanuló, élete során mégis magas pozícióig jut el. Már gyermekkorában tudta, hogyan kell távol tartania magát a tömegektől. "Királyi" modorra, természetes méltóságra tesz szert, ezzel aztán nemcsak csodálatot ébreszt másokban, hanem irigységet is. Mindenben a maximumra törekszik, akár lakberendezésről, akár karrierről vagy a gyermekei neveléséről van szó. Játékos természetű, szeret szórakozni, sportolni, versenyezni, megméretni - és nyerni! De nemcsak a sportban, hanem a szerencsejátékokban is. Ha nem vigyáz, gyógyíthatatlan szenvedélyévé válik a játék, amivel megkeseríti a saját és környezete életét.



Nektek mi a véleményetek róla?


2015. márc. 30. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég jól hangzik. Viszont vigyáznék rá, hogy ne legyek nagyképű tőle. (Nem rosszallásból mondom, hanem mert én az lennék.)
2015. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked kell eldöntened, hogy passzol-e rád, vagy sem. Persze ez a jellemzés szinte mindenkire igaz lehet. :-)
2015. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy BÁRCSAK ilyen lehetnék....ha ilyen vagy tényleg,akkor örülj,de ne legyél egoista.
2015. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oroszlán? Szangvinikus? ESFP? :D
2015. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fensőbbségesség, maximalizmus, szerencsejáték, sport. Tőlem távol állnak ezek és nem is szimpatikusak, úgyhogy engem nem igazán fogna meg egy ilyen jellem.

Hogy illik-e rád, azt meg csak te tudod eldönteni.

2015. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen , magamra ismertem benne :)!
2015. márc. 30. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, valami ESFP-ESFJ lehet. Nem tetszik. Tipikusan kerülöm az ilyen embereket, csak a baj van velük. Mármint magának az egyénnek jó, csak én nem kérnék belőle, kerülném, mint a pestist.
2015. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!