Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a társkereső oldalakon a nők nem írnak semmit magukról? Miért nem írnak összetett, részletgazdag, informatívabb jellemzést magukról?

Figyelt kérdés
Ha írnak is teljesen közhelyszerű, vagy trendi szövegeket, amibe nem igazán lehet belekapaszkodni. Hol vannak ma már a konzervatív értékeket képviselő lányok? Se a való életben, se pedig a társkeresőkön. Csak azért relatíve hosszú távú kapcsolat lezárása után nem szeretnék új partnert, hogy mondhassam legyen valaki, akire időnként a nehéz helyzetben támaszkodhatok, aki szeret és elfogad. Várni kell és talán majd az idő mindent eldönt. Magamból teljesen kivetkőzni nem szeretnék. Várom a ti tapasztalataitokat, valamint, hogy éreztétek-e ugyanezt.
2015. márc. 5. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert amit a férfiak írnak ,azok 100%-ban hazugság!

Nők legalább nem süllyednek le addig

2015. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néhány társkeresőre regisztráltam. Kivétel nélkül mindenhol az történt, hogy miután regisztráltam, azaz egyedül a felhasználónevem és a nemem (esetleg még a korom meg a városom) szerepelt az oldalon, máris rengeteg levelet kaptam. Általában nem is nagyon maradtam fent, mert akadt olyan levélíró, aki szimpatikus volt.
2015. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok egyet érteni, mert amit én írtam magamról annak 100%-a igaz. A másik, hogy aki semmilyen szöveget nem tesz fel magáról, annak nem írok.
2015. márc. 5. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nem, de minimum 30 másik igen. Ami már alapból több, mint amennyi emberrel levelezni lehet, tehát az ember lánya nem fog nekiállni kitölteni azt adatlapját, hogy még újak írjanak, hanem megpróbál válaszolni a 30 levélírónak. Egyébként lehetetlen. Ha csak 2 percet töltesz egy levéllel, amennyi idő alatt gyorsan átfutod és írsz rá egy-két mondatot, akkor is egy óra, mire mindenkinek válaszolsz. Mire a végére érsz, folytathatod is, mert a 30-ból 20 rögtön válaszol és instant választ vár. Persze te hirtelen már nem is emlékszel, hogy melyik melyik volt, ezért vissza kell olvasni az első levelét, meg amit arra válaszoltál, hogy ne ismételd magad... laza 5-6 óra elment a napból, amikor megpróbáltam mindenkivel levelezni. Márpedig ennyi ideje az embernek egész egyszerűen nincs. Teljesen felesleges tehát még új férfiakat vonzani leírással, képpel. Hacsak nem teljes munkaidőben akar társkeresőzni az ember.
2015. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így viszont teljesen érthető, amit leírtál. Mindig csodálkoztam, hogy nem kapok válaszleveleket. Bár szerintem a lányok adott esetben visszautasító leveleket nem szeretnek írni. A férfiak nem ilyen népszerűek Szerintem ritka az, amikor lány ír magától egy ismeretlen férfinak.

A helyzetet nehezíti a konzervatív életszemléletem, mivel szerintem a legtöbb lány, aki regisztrál a társkereső felületre inkább modern gondolkodású, életstílusú, így lehet ez is akadályozó tényező.

2015. márc. 5. 23:32
 6/6 anonim válasza:

"Hol vannak ma már a konzervatív értékeket képviselő lányok"


én is keresem őket de eltüntek.

2015. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!