Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám magam leszoktatn...

Hogyan tudnám magam leszoktatni a sürgetésről?

Figyelt kérdés

Mindig mindent sürgetnék, 1 hónappal ezelőtt pakolok be a bőröndbe, ha megyek valahova, sok idővel előtte veszek ajándékot, szeretek gyorsan elintézni, mielőbb dolgokat.

De ez túlzás..Úgy vagyok vele, hogy bepakolok a bőröndbe, ha valamit kifelejtettem, az még eszembe fog jutni és azt is bepakolom..Megveszem az ajándékot, és már tűkön ülök, hogy mikor adhatom már végre oda..Felírogatok mindent, 10 évre elvannak tervezve a gondolataim rendbe téve..De türelmetlen vagyok, jó lenne már, ha végre túl lennék rajta. Fősuli után Londonba mentem, és előtte elterveztem évekkel ezelőtt, felírogattam sorrendbe, hogy repülőjegy, szállás, bepakolás, stb. Nem soká New Yorkba megyek, és az is el van tervezve, nagyon szépen, rendezetten..Miért csinálom ezt? Sürgetek, türelmetlen vagyok, mindig fel írogatom..Külön jegyzetfüzetem van ezekre...Mindennek eljön az ideje..tudom, de valahogy meg kéne értenem.



2015. márc. 30. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én is sürgetem magam,de szerintem ez nem negatívum, inkább az ellenőrzéssel van a baj!óbáld ellenőrizni a dolgaid.
2015. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
próbáld*
2015. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ellenőrzöm, rendezem a gondolataimat, pedig.
2015. márc. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!