Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez mar hogy feelmegyek...

Mi ez mar hogy feelmegyek facebookra azt mindenki terhes?

Figyelt kérdés
20-23mas korosztaly minek szul?

2015. márc. 31. 10:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Van olyan kapcsolatom :) De minket pillanatnyilag nem a gyerek nyőgicsélés tesz boldoggá. Ennyi az egész.
2015. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

szerintem igenis megtalálhatja ennyi idősen már az ember azt, akivel összeköti az életét, és sokáig együtt maradnak.


hogy mondjak egy másik példát.

van olyan volt o.társam, aki már 17 évesen szült. van több aki 18 körül.

na, az ilyen tényleg felelőtlenség szerintem, mivel semmi végzettségük nincsen, se anyagi hátterük.

én sose várnám el a szüleimtől, hogy ők tartsák el a besikerült babát+ engem, meg a páromat is.

még csak 19 vagyok, de először mindenképpen szeretném elvégezni az iskoláimat, megszerezni a kívánt papírt. és legalább egy év ledolgozott munka után vállalni gyereket, ha a párom megbízható, és dolgozik.

de ez van, mindig is voltak akik a semmire szültek, mindig lesznek ilyenek.

ilyenkor magadban gondold át, hogy te hogyan szeretnéd majd. ennyi.

de emiatt nem kell leszólni senkit. meg azért 23 évesen már szerintem nem olyan korai, vagy kiugró lenne, ha valaki teherbe esne. ennyi idősen akár már 5 éve dolgozhat, szóval már nagyon nem esik a gyerek kategóriába...

de mindenki maga alakítja az életét.

nekem is furcsa látni, hogy más barátnőmnek már ott a 2 éves gyerek. én még nem érzem erre készen magam. ennyi, de nem szólom le, és nem fogom a fejem, ha meglátok egy képet róluk.


"a még ki se hűlt a gyerek, de már fotózzák" gondolatra meg annyit mondanék, hogy ez nem csak a fiatal korosztályra jellemző dolog.

én úgy gondolom, hogy véresen, burkosan még tényleg nem az internetre való, de amikor már rendesen meg van fürdetve, felöltöztetve, akkor miért ne tehetnék fel a szülők?

2015. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
18 as! Tényleg unalmas ez a hülyeség,hogy ha valaki elmúlt harminc,akkor már nehezen esik teherbe.Körülöttem mindenki rácáfol erre.A nővérem ahogy eltervezte,hogy gyermeket szeretnének,az első alkalommal teherbe esett,pedig 37 volt akkor.Meg rengeteg nő 35 fölött sőt 40 évesen szül és még soha nem volt gond a teherbe eséssel.Ha jobban belegondolok nem is tudok olyat akinek gondja lett volna a teherbe eséssel.Tehát szerintem nem így kellene hozzá álni. D
2015. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én meg rengeteg olyat ismerek, akinek 30 alatt sem sikerül évek óta... na?
2015. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!