Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a könyvmoly...

Mit gondoltok a könyvmoly fiúkról?

Figyelt kérdés
Imádok olvasni minden témában,illetve imádom a művészeteket(Költészet,festészet stb..). Sajnos a minden napi közegemben nem találkozom olyan emberekkel akik ezt értékelnék.17/F
2015. márc. 31. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nem fogsz nekem elhinni valamit, és nem is fog érdekelni a véleményem, mert én már 35 éves nő vagyok, nem tizenéves lány.


De hátha egyszer eszedbe jut majd, amit mondok :)


Szóval, most egy pár évig talán nem leszel eléggé "menő", viszont te leszel az az intelligens, művelt férfi néhány év múltán, akit majd minden nő akar. Nem csajszi, nő. Nem is beszélve a műveltség adta egyéb előnyökről az életben (munka, ezáltal anyagiak, kulturált társaság, s a csodás élmények, amikhez a művészetek és a könyvek által juthatsz).


Egy szó, mint száz: bármit béget a nyáj, az élet téged fog igazolni.

2015. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint mindenképpen pozitívum, ha valaki szeret olvasni.

Egyáltalán nem meglepő, hogy a mai fiatalság körében nehezen találsz hozzád hasonló embereket, hiszen a társadalom nagy része teljes mértékben elhanyagolja a művészeteket, az irodalmat, sőt, még talán erős ellenszenvet is érez irántuk.

Bizonyára számodra is egyértelműek a megfelelő helyszínek új ismeretség kialakításához. Megértésre találsz majd, csak próbálkozz bátran, mindenekelőtt légy kitartó, nyitott az emberi kapcsolatokhoz, illetve soha ne szégyelld a szereteted a könyvek, a képzőművészet iránt. :)

2015. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
A műveltség, olvasottság mindenképpen becsülendő érték. Társkeresésnél csak arra figyelj, hogy ne dicsekedj, ne villogj vele túlzottan, mert egy ismerkedés során ez egy önbizalomhiányos partnerjelölt számára kínos, megalázó lehet. Én többször jártam így, pedig elég tanult vagyok. Nem is lett ezeknek az ismerkedéseknek folytatása, mert nem akartam folyton hülyébbnek érezni magam a másiknál.
2015. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a korosztályodból való vagyok, de én is hasonló dolgokat szeretek. Ilyesmit is tanulok. Ha a tinik nem is értékelik, később egy érettebb gondolkodású nő fogja. 22L
2015. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :). Sajnos én is kicsit önbizalom hiányos is vagyok.Soha nem szégyelltem,hogy szeretem a könyveket illetve az irodalmat.Számomra egy könyv,vers vagy éppen egy színházi előadás többet ér mint minden hétvégén taj részegre inni magam.Kicsit úgy érzem nem a megfelelő korba születtem :/. Gyakran kívülállónak érzem magam ezért nem tudok úgy ismerkedni.

4.Válaszoló te mit tanulsz?Én is hasonló körökben szeretnék majd tovább tanulni.

2015. ápr. 1. 07:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Én értékelem!;) Én is szeretek olvasni, jó vagyok irodalomból, meg a törit is nagyjából vágom. Ha valami okosat mondok, azt hiszik, hogy stréber vagyok. Pedig nem, csak érdeke téma vagy emlékszem rá általánosból. :)


16/L

2015. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Általad említett tárgykörök engem is érdekelnek. De kár, hogy nem vagyok 10 évvel fiatalabb!
2015. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy lenne miről beszélgetnünk. :) Szerintem mindenképp pozitív tulajdonság, igaz én színházba nem szeretek menni a sok ember miatt, de olvasni azt imádok.

15/l

2015. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!