Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ha egy lány csinos...

Fiúk! Ha egy lány csinos (lapos a hasa, hosszú, vékony dereka és lábai vannak), de pici a melle és kicsit laposabb a feneke, már nem találjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
számomra elég egy arc...
2015. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő. Van, aki kifejezetten az ilyen lányokat szereti. Személy szerint nálam a kisugárzás az fontosabb, hogy a személyiséged mennyire tud megfogni. Valahogy a kettő (kinézet + személyiség, benyomás stb.) együtt számít. Szóval, igen, simán lehetsz vonzó.


Persze, ha valaki nagyon deszka és nincs lányos alakja, az már nekem sem tetszik. De sportolással, ilyesmivel lehet rajta alakítani, ha valaki nagyon akar.

2015. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten az ilyen lányokat szeretem. A nagyobb idomú lányok is szépek, csak nekem olyan mint ha 5 évvel idősebbek lennének az ugyanolyan, csak vékony lánnyal szembe.
2015. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymellű lányok az eseteim.
2015. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 2. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi leírásból lehet bombanő és rusnya is, ehhez látni kell a lányt magát.
2015. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nekem nem csak a külső számít, mert ha a belső értékek összepasszolnak velem, akkor azok simán megszépítik ám a lányt.

pl: tudjon megbocsátani, áldozatot hozni csak értem, alkalmazkodni, elnézni a hibáimat, meglátni bennem a pozitív tulajdonságokat, legyen életcélja, legyen képes párkapcsolatban élni, tisztelje a másikat, hűséges és még sorolhatnám. Ezek nagyon fontos dolgok, így ha ezek és persze a személye bejön, akkor jó a lány! 26/F

2015. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Scav ***** válasza:

Én szeretem a vékony, kis mellű lányokat. Nekem ők az eseteim. A feleségem is ilyen alkat.

32F

2015. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szintén a nagy melleket imádom. A kis mellű lányok egyáltalán nem tudnak vonzóak lenni a számomra, de látod, nincs ezzel mindenki így.
2015. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
17%
Dehogynem miert ne?? Tulsagosan hozzavannak szokva az emberek a mŰnŐ latvanyhoz ,mar minden szilikon lassan mar elszallnak.Sokkal szebb egy termeszetes no!!
2017. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!