Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nem sajnáljátoka szép...

Lányok! Nem sajnáljátoka szép hosszú ruhátokat amikor a földön húzzátok? Egyre több ilyen csinos lányt látok akik a szép ruhájukkal gyakorlatilag felsöprik az utcát. Nem koszolodik be nagyon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol látod őket?
2014. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bp belváros
2014. máj. 22. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok maxiruhám van, de még egyszer sem vettem észre, hogy a földet söpörné/koszos lenne az alja, pedig világos színűm is van...

Lehet, hogy csak kívülről néz így ki, vagy a lány túl alacsony/ruha túl hosszú.

2014. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én még nem láttam ilyet, én magam pedig miniruhákat hordok.
2014. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szeretem a hosszú ruhákat, és magam is alacsonyabb vagyok az átlagnál, de ettől még nem söprök utcát. Vagy olyat veszek, ami nem néz ki hülyén, ha a méretemre rövidítem, és/vagy a szandálom talpmagasságát és a ruhám hosszát hangolom össze. A kérdésedre a válasz: igen, koszolódik,szerintem rohadt igénytelen, de aki lusta erre figyelni, az megérdemli...
2014. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én azt szeretem amikor ilyen ruhában mennek le a lépcsőn és nagyon kell vigyáznom mögöttük hogy a ruhájukra ne lépjek
2014. jún. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap jutott eszembe ugyanez.

Elnéztem ezeket a csajokat és egyszerűen nem értettem:

- Minek veszik meg, ha hosszú?

- Ha már megveszik, miért nem vágják le az alját?

- Hogy fogják a fehér/halványkék ruhából kimosni a mocskot? (Majd ha nem jön ki a dzsuva, akkor levágják...)

2014. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Méretre kell igazítani, nekem is több ilyenem van, szeretem hordani őket, na meg egy magassarkú cipő sokat tud segíteni még.
2014. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!