Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szőke nők általában tényleg...

A szőke nők általában tényleg kevésbé intelligensek, mint az átlagemberek? Erre van valami tudományos bizonyíték vagy statisztika?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nem létezik, ez egy ostoba általánosítás, kb olyan mint ha azt mondanánk hogy minden Hannibál nevű ember egy kannibál sorozatgyilkos!
2015. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, csak azt, hogy a legbutább nő, akit ismerek szőke:D
2015. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 piriiiii ***** válasza:

Beszélgess velem, és döntsd el személyes tapasztalat alapján.

Nem, amúgy ez baromság.

2015. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez az egész vélekedés onnan terjedt el, hogy vannak a plázacicák, akik ilyen k*vás ruhákban vannak, meg a PlayBoy villában is ilyen műmellű, szőke csajok laknak és ezek általában buták. Meg ez jelképezi az ilyen könnyen felszedhető, rászedhető nőket, akiket szinte minden férfi hitegetni tud, mert ilyen kirívóan néznek ki meg szőkítik a hajukat. Ezekből származnak a szőke nős viccek. Nem kell általánosítani.
2015. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem kevesebb, csak ők nagy energiát fordítanak rá, hogy szépek meg nőiesek legyenek. Így a mívelődésre már nem nagyon marad erőforrásuk.
2015. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez a vélekedés a frusztrált, sikertelen férfiak köréből ered, akik számára úgymond a szép, szőke nő a legelérhetetlenebb álom.

így, savanyú a szőlő alapon kitalálták, hogy akkor az ilyen nők buták.

2015. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első "buta szőke" nő, akitől tudni, hogy ez a sztereotípia származik, 1748-ban született, úgyhogy nem "plázakorszakból" való ez a dolog. Utána lehet nézni. Ahogy ez a szőke nő is megtette.
2015. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy ha nem is a plázacicáktól, de az ennek a korabeli megfelelőjéből ered. Szerintem mindig lehettek ilyen nők. Persze nem hülye minden szőke nő, semmi összefüggés nincs a kettő között. De abban van igazság, hogy sok buta nő, aki csak a külsőségekre ad, hajlamos szőkére festeni a haját. De nem kizárólag ezt jelenti természetesen. Én is gondoltam rá a napokban, hogy szőkére festem a hajam, nyilván nem fogok butábban ébredni.
2015. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Szerintem a szőkék egyáltalán nem hűlyék, vagy buták. Legalábbis a többség. De ki nem látott már buta embert barnában, vagy feketében? Én csak 11 éves vagyok,de azt tudom,hogy az osztályomban én vagyok a legjobb tanuló,és, hogy szőke vagyok. És vannak igen okos szőke barátnőim. Ráadásul a legbutább lány tanuló az osztályomban barna hajú.

Erről ennyit!

2015. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó speciális eset, nyilván mind a kettő oldalon lehet érveket és példákat felhozni, én most általános, tudományos kutatások eredményeire gondoltam. De természetesen mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 22. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!