Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért annyira furcsa az, ha...

Miért annyira furcsa az, ha valaki odamegy beszélgetni valakihez, akit csak látásból ismer?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha egy iskolatársról van szó, vagy buszon valakiről akit gyakran lát, vagy akármi.

Miért ne lehetne odamenni és ismerkedni, miért nézik ezt furcsának az emberek?


2014. jún. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ritkán fordul elő az emberrel.

Egyszer például ismertem látásból egy lányt a középiskolában és mikor az ő osztályuk jött ki a teremből, bementem és megkérdeztem a tanártól, hogy melyik osztály volt. Végignéztem a névsort és mindegyik lányt facebookon megkerestem, míg ki nem dobta őt. Rá is googléztem és kidobta a weboldalát is stb.. Majd odamentem hozzá, hogy én ismerem őt, múltkor is ott volt azon a koncerten. Én is oda vagyok ezért, meg azért és ..hé nem a József Attila ált..isk-ba jártál? Nagyon furcsán nézett rám, megijedt és elrohant.. Olyan vicces volt.. ^^ :D

2014. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miert, ez furcsa? Idegenek is beszelnek par sort az utcan, buszon, sorban allasban. Vagy M.O.-on nem?

Utolso,

A tanar helytelenul jart el, neked semmi okbol nem lett volna szabad vegig nezni az osztaly nevsorat.

2014. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Odamenni oda lehet, de Én pl. nem kedvelem az ilyesmit. Ha egyedül utazok, akkor mindenki hagyjon békén. Valószínűleg nem véletlenül nem megyek oda a látásból ismert emberekhez. Nem vagyok rájuk kíváncsi. Azt se szeretem mikor az idős emberek kezdik el mesélni az élettörténetüket.
2014. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2es, nem járt el a tanár helytelenül, csak azt mondta meg, hogy melyik osztály volt a teremben. Az osztályok névsora pedig általában fent van az iskolák honlapján, bárki megnézheti.
2014. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Koszi 4/4! Itt semmifele nevsor nincs kiirva, hogy barki olvasgassa.
2014. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberekben benne van egyfajta védekezőkészség, miszerint idegenekkel nem beszélgetünk, legalábbis nem közvetlenül, mintha már egy ideje ismernénk egymást. Rengeteg esetről hallani, amikor ezt kihasználva támadnak meg valakit. Persze, nem ez a helyes hozzáállás, ez is előítéletesség, viszont meg lehet érteni. Kell egy kis idő, amíg egy minimális szintű bizalmat érzünk valaki iránt és meg merünk nyílni.
2014. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!