Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell bunkó tahónak...

Miért kell bunkó tahónak lenni az eladóval?

Figyelt kérdés

Dolgoztam gyorsétteremben a kasszában, és egyszerűen nem értem az ilyen embereket.

Közli mit szeretne, majd ha 2 másodpercen belül nincs előtte, akkor meg bunkón beszól.

Volt, hogy mondtam a vendégnek, hogy az egyik ételre még kicsit várni kell, mert a konyhán még nem készült el, erre beszólt, hogy "tanulja meg elvégezni a munkáját".

Nem csak én, a többi munkatársam is kapott beszólásokat néha.



Miért jó ez?

Ezt azért nem értem, mert nekem hiába van rossz napom, én képtelen lennék bunkó lenni egy eladóval, max akkor, ha ő is nagyon bunkó. Miért jó ez egyes embereknek? Ők mit szólnának hozzá, ha valaki őket sértegetné a munkahelyükön a vevők közül?



2015. ápr. 3. 12:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A beszólásokat persze nem veszem a lelkemre, de akkor sem értem ezt a viselkedést.
2015. ápr. 3. 12:08
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert ők egyszerűen iyen emberek, parasztok. Értelmes ember nem foglalkozik velük.
2015. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
mert felsőbbrendűnek érzi magát az aki hambit zabál annál aki hambit csinál.. ennyit tud szegény
2015. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, én is voltam pénztáros.

Tudom, hogy milyen ez. Volt hogy a vevőszolgálati pultnál panaszkodtak rám, hogy bunkó voltam velük, pedig én aztán igazán egy illedelmes, nyugodt "jószág" vagyok. Szerintem a saját életében lévő sikertelenségeit akarják rajtad bitorolni.

2015. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bennük van a probléma,nyugi :))
2015. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossz napja volt, mindenkivel van ilyen. Nem neked szól. Persze ettől függetlenül nagyon rosszul esik.
2015. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
az lehet, hogy rossz napja volt, de a tesóm szokta mesélni, hogy 10ből 5 ember ilyen (mekiben melózik) ezek után szerintem nem véletlen, hogy sok eladó, meg hasonló ugyanígy áll már az emberekhez...
2015. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hozzánk is jöttek kezdők, ők ugye más mellé állnak a kasszában, és segítenek, tanulnak. Erre jött valaki, aki beszólt, hogy "már mindenhol mindenki kezdő!"


Én értem, ha valakinek rossz napja van, de arról nem én tehetek. Pláne az olyan embereket utálom, aki utoljára jön, de elsőnek akar enni, és akkor türelmetlen, és az eladókat ócsárolja.

2015. ápr. 3. 12:36
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Bunkó volt, de teljesen jogos volt a felháborodása. Aranyárban méritek a kaját és még várnom is kell rá?!
2015. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg túl sok a bunkó eladó.
2015. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!