Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A környezetemben vannak...

A környezetemben vannak olyanok, akik butuskának tartanak, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Csendes típus vagyok, szeretem csak a fejemben forgatni a gondolataimat, nem mindig nyilvánìtom ki hangosan, hogy mit gondolok az adott témával kapcsolatban.Olyan is akad, hogy ha kommunikálok, néha elakad a szavam, vagy nem úgy fejezem ki magam, ahogy szeretném. Ezàltal valakinek az jön le, hogy nem vagyok okos. Mit tegyek ez ellen?
2015. ápr. 6. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Engem is tengetegen tartottak kis butuskanak egeszen a felveteliig, ahol sokkal jobbat rtam azoknal akik ezt mondtak ram...csak legy turelemmel a kiteljesedesedig:) amigy meg kit erdekel masok velemenye?
2015. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, eleinte mindenki furán nézett rám, de aztán megszokták hogy ilyen vagyok :)

Én azt mondom, ne tégy semmit. Ha ilyen vagy, az jó dolog, mert ha még az is jön le hogy "butuska" vagy, csak gyanakvás, senki nem gondolja ezt komolyan mert nincs rá "bizonyítékuk". Ellenben vannak olyan emberek akik minden egyes gondolatukat kifecsegik, ezáltal pedig egyértelműen lejön, milyen sötétek is valójában.

2015. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!