Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha nem akarok gyereket?

Baj ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok a párom 33. 5 éve együtt vagyunk.

A párom szokta emlegetni,hogy szülhetnék már babát,de még nem érzem úgy hogy eljött az ideje,igazából félek isegy csomó mindentől.

Mi lesz ha nem bírjuk anyagilag.( jelenleg, pont nincs munkam)

Mi lesz ha szakitunk( kicsit sok a veszekedés)

Mi lesz ha.....

Néha úgy érzem,hogy de jó lenne de rögtön jönnek a kételyek..

Ezt mindenki így érezte? Vagy ti tudtátok amikor eljött az idő? Nem tudom miért vagyok ilyen.

Néha úgy érzem


2015. ápr. 7. 10:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem baj, próbálsz reálisan mérlegelni, de azt azért lásd be, hogy kételkedni lehet még 3-4 év múlva is.

A másik pedig, hogy ezt nektek kettőtöknek kell megbeszélni.

2015. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
23%

Nem baj, hogy nem akarsz gyereket.


Nem baj, hogy kétségeid vannak.


Nem baj, hogy ő akar.


A baj az, hogy 5 éve vagytok együtt és egy ilyen alapvető kérdésben még nem egyeztettetek.

2015. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
13%
Baj, a gyereknek annál jobb minél fiatalabbak a szülei.
2015. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
0%
Annyiból baj, hogy így semmi értelme a kapcsolatotoknak, mert te csak rabolod a párod idejét, aki családot akar alapítani és már nem olyan nagyon fiatal. Tehát szerintem szakítani kellene.
2015. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
De nem bírunk szakitani :))
2015. ápr. 7. 11:42
 6/49 anonim ***** válasza:
63%
Akkor csesszétek el egymás életét. Hajrá.
2015. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy jobb, minél fiatalabbak a szülei! :D Mekkora közhely!:D A környezetemben tömegével válnak azok, akik húszas éveik kezdetén házasodtak.

Kérdező! Én 28 vagyok és én sem akarok annyira. Talán majd 36-37 évesen. Csak lazán ;) Még mielőtt valaki beokoskodná, hogy óraketyegés és hasonló, üzenem hogy rengeteg harmincas, negyvenes kismamát ismerek és mindenki egészséges. Mama is, baba is.

2015. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
32%

"Még mielőtt valaki beokoskodná, hogy óraketyegés és hasonló, üzenem hogy rengeteg harmincas, negyvenes kismamát ismerek és mindenki egészséges. Mama is, baba is."


Epigenetikáról gondolom még nem hallottál. MÉG egészséges, de a DNS-ben ott vannak a kóros acetilációk, metilációk. Ez az anyukáknak egy olyan hülyesége amiért a gyerek fog fizetni, évek, évtizedek múlva, persze az átlag magyar nő műveltsége addig terjed, hogy a gyerek most cuki meg egészséges. A természetet nem lehet átverni, és a természet nagy ívben sz.rik a feminista, liberalista karrierépítgetős elveitekre. Arról nem is beszélve, hogy mázlijuk volt. Nekem meg egy csomó olyan ismerősöm van, ahol a nő 35 éves korára meddő lett.

2015. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként érdemes megnézni a tipikus 35 év felett szülő nőtt, terhesség alatt elhízik, mint állat, gestációs diabetese lesz a gyerek meg úszik a cukorban, terhességi toxémia is sokkal gyakrabban alakul ki náluk, mint a fiataloknál. Egyébként ez az igazi önzés, amikor sz.rnak bele a gyerek egészségébe, mert nekik a munka, meg a karrier, meg a bulizás az első.
2015. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
37%

"Epigenetikáról gondolom még nem hallottál. MÉG egészséges, de a DNS-ben ott vannak a kóros acetilációk, metilációk."

:D:D:D:D jézusmáriám. A tiedbe biztos benne vannak, ja.

2015. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!