Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket a férjemtő...

Nem akarok gyereket a férjemtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,4 éve vagyunk együtt a férjemmel, 1 évvel ezelőtt házasódtunk össze. Nagyon szeretjük egymást és nagyon jol mennek az anyagi dolgaink is, mindkettőnknek jó munkája van, szóval látszólag minden tökéletes. Csak egy baj van, és pedig az hogy a férjem sokat iszik. Mikor józan, egyszerüen tökéletes minden de mikor iszik poharakat meg ajtókat tör össze (hozzám nem ütött soha, kb hetente 3-4 alaklommal részeg).Ő minél hamarabb gyereket szeretne tőlem de én nem akarok egy alkoholista apát a gyermekemnek, és folyton csak húzom az időt. Ő nekem folyton azt mondja hogy azelőtt is ennyit ivott és hogy azelőtt nem zavart.Nem tudom hogy igaza van-e és én nem láttam,hogy kihez megyek férjehez, vagy ő változott meg. Lényeg, hogy folyton a gyerek miadt nyaggat engem és én attol félek ha elmondom neki, hogy nem akarok tőle gyereket míg le nem hagy a piálásból (amit nem fog, már jó előre kijelentette), akkor elhagy engem.
2015. ápr. 6. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
És erre pont most, húsvétkor, a tavaszi szünet végén jöttél rá, kedves felnőtt nő? Imádom ezeket a valós kérdéseket, ezekkel a sürgős, csakis idegenek által megoldható problémákkal..
2015. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

" kb hetente 3-4 alaklommal részeg"


Menekülj!

2015. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

A helyedben elhagynám őt. Szép lassan még többet fog inni, egyre agresszívebb lesz, majd lassan már nem lesznek józan pillanatai.

Egy idő után a munkáját is el fogja veszíteni, barátait, társadalmi megbecsültségét szintén.

Én nagyon gyerekbarát vagyok, szép nagy családom is van, de eszedbe ne jusson szülni!

Menekülj te is, egy idő után ez az élet maga a pokol lesz!

2015. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Add be a válópert, ezen igazán nincs mit tipródni.
2015. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
63%

Nem értem, mi a gondod, kedves első válaszoló.

Szerintem ott kellene hagynod. Ha tényleg gyereket szeretne, majd felhagy az ivással; ha annyira azért nem szeretne, te viszont igen, még mindig ott az adoptálás, vagy találsz valaki mást, akinek nincsenek problémái. :)

2015. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, egyetlen egy életed van, fiatal is vagy még... Miért nem hagyod ott most, amikor még nem késő? Nem fog lemondani az alkoholról az ilyen...

Én három évet csextem el az eletemből egy néha normális, néha szörnyű emberre az életemből. Nem éri meg.

2015. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Már hónapok óta ezen gyötrődöm és nem azért írtam ki a kérdést,hogy megoldják a problémámat, hanem azért,hogy tanácsot kérjek. És amugy ha enyire zavar, hogy valaki ilyen kérdéseket tesz fel, és pont húsvétkor, akkor egyszerűen ne olvasd. De mivel elolvastad, és még voltál olyan rendes,hogy válaszoltál is, feltételezem hogy neked sincs máma jobb dolgod annál minthogy kritizálj más embereket.


A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszukat. Biztos, hogy meg beletelik kis időbe,hogy átgondlojam az egészet, de igazán hálás vagyok nektek.

2015. ápr. 6. 18:27
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, inni sem most kezdett..

Én gyorsan lezongoráznám a dolgot magamban, egyrészt mert fiatal vagy, nem biztos, hogy egy alkoholistára kellene pazarolni a fiatal éveidet, meg azt sem várnám meg, amíg meg nem kínál 1-2 pofonnal, ha épp nem úgy várod haza, ahogy azt ő akkor és ott elvárná. Ami késik, nem múlik. Nem vesztesz semmit. Nagyon szerethet, ha még az italt sem képes letenni.

2015. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

",4 éve vagyunk együtt a férjemmel, 1 évvel ezelőtt házasódtunk össze........... azt mondja hogy azelőtt is ennyit ivott ...... nem láttam,hogy kihez megyek férjehez"

Csak én nem értem?

2015. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Az embernek bizonyos időközönként át kell gondolnia az életét és szükség esetén változtatni kell.
2015. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!