Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol dolgoztok és mennyit...

Hol dolgoztok és mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert ezen az oldalon megkaptam, hogy 6-8 ezer nem sok orvosra, de nekem igen. Mennit kerestek? Kicsit rosszul esik, hogy ide akárhányszor felteszek egy kérdést le vagyok hurrogva, ha csak pénz alapú megoldások jönnek, amire nekem nem futja. Pedig dolgozom!!!

2015. ápr. 7. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Mit dolgozol? Te mennyit keresel?
2015. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt kapod a sok öntelt és nagyképű ember válaszát hogy ennyi meg ennyi százezret, milliót csak hogy még szarabbul érezd magad...

Kár itt ilyet kérdezni!

2015. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én konyhalány vagyok és kemény netto 68 ezerért teljes munkaidőben. Ebből tartom fenn magam EGYEDÜL! Nem lopok, nem csalok és ne hazudok se négyszemköt se a TV-be. Lehet ez a baj velem.

Csak! Tudjátok Keves Válaszolók marha szarul esik mikor írom, hogy NINCS lóvé, de Ti visszaírjátok, nemá, hogy nncs 3 ezred erre, 5-7 ezred meg arra??!!! stb... Miért vagytok néhányan ennyire (nem is találok erre szavakat)... Vagy nem tudnak egyesek olvasni vagy buták, mint a föld... (Föld, mint vakondtúrás, mert Bolygóként okos szerintem).

És olyan kérdéseknél húzom fel magam, ahol a problémát meg kellene tudni oldani 5-7 ezer nélkül is. Mint pl ultrahang. Sima ultrahang... Fogtömés és társai.

2015. ápr. 7. 15:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunka, vagy egy gyárban állómunka 12 órán át vagy egy irodában rögzítek adatot, éppen ahol szükség van rám.

Havi 45-50 ezer forintot keresek.

2015. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szamtalan ilyen kerdes volt mar, es meg lesz is.


mit segit az rajtad ha mi leirjuk mennyit keresunk?

2015. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én három műszakban keresek egy gyárban 110-120 Ft között + 8000 Ft Erzsébet utalvány + 3200 Ft SzÉP Melegétkezést kapok havonta
2015. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ensam skog ***** válasza:
Recepciós vagyok de nem mondom meg hol. Havi 50 000-et kapok 6 óra munkáért. Mellette tanulok emiatt nem nagyon vesznek fel sehova.
2015. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
100-ért emberekkel foglalkozom, de minek...
2015. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Papírgyárban dolgozom,napi 7ezerért,de nincs munka minden nap.A 80at igy is megkeresem.

Azért konyhalányként gondolom kapsz kaját,az is felér már egy havi fizetéssel.

2015. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Csak hogy tagitsam egy kicsit a horizontot.


tavaly ketten az asszonnyal osszesen havi 2,3 milliot kerestunk atlagosan nettoban, igaz nem Magyarorszagon. Multicegnel beosztottkent, igaz keresett szakmaban, sok ev tapasztalattal.


Legjobb baratom vezeto Magyarorszagon egy multinal, tavaly atlagosan havi 1,4 millio volt a brutto bere.


Testverem szinten vezeto egy multinal, havi 8-900e korul kap bruttoban + auto. Parja informatikus, szinten keres kabe ennyit.


Rengeteg ismerosom dolgozik mernokkent multiknak, a havi 600 brutto nehany ev tapasztalattal siman elerheto, a jobbak havi 8-900e forintot is megkeresnek.


Es ezek kozul senki sem csal meg hazudik meg lop, meg ilyen baromsagok. Jo vegzettseg, jo ceg, nyelvtudas, tisztesseges munka, ennyi az egesz.

2015. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!