Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen személyiségtípus?

Ez milyen személyiségtípus?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy még sosem veszített semmiben. Teljesen természetes neki, hogy érvényesül az akarata, és nem tűri az ellentmondást. Nyugodt szívvel hódoltat be másokat, és úgy érzi, mindig mindenben igaza van, és amit ő mond, sőt ő maga is abszolút. (Érzelmei is vannak) Ha a szavát adná, hogy levágja az ujját ha nem nyer egy fogadásban, meg is tenné, még ha gyerekes dolgon is alapulna a dolog.


Ezt be lehet sorolni, vagy legalább nagyjából belőni valamilyen személyiségtípusok közé? Vagy ez már szociopata?


2015. ápr. 7. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom , Én kb. ilyen vagyok... Azzal a kivétellel ,hogy én már veszítettem de nagyon rosszul viseltem , nehezen tudtam feldolgozni!
2015. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a betegek közé.
2015. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
S.*ggfej a köznapi neve.
2015. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megalomániás, tévképzetes idegbeteg, aki azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Szánalmas...
2015. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt egy nyugodt és művelt emberre kell gondolni aki ilyen :) Tehát nem idegbetegre
2015. ápr. 7. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
ENTJ
2015. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan megrögzött egoista, akinek mások már el se mondják, ha téved.
2015. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alkotó. Egoista (jó értelemben).

Akár az ujját is kész levágni, tehát kiáll a maga igazáért; ez szimpatikus. Nem csodálom, ha nem veszített még soha, az ilyen körül azért forog a világ, mert van mersze (és képessége) megragadni és forgatni maga körül.

Az ilyen lehet feltaláló, művész, aki nem törődik azzal, hogy valamit "lehetetlen megcsinálni", és ezért megcsinálja.

2015. ápr. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!