Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ennek a szomszédna...

Szerintetek ennek a szomszédnak igaza van? Vagy csak áskálódik rosszindulatból? Irigység? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy önmagát nagyon szellemesnek tartó szomszédom, akinek a kezében még soha nem láttam seprűt, és ahol még soha nem hallottam porszívó hangot, sem egyéb műszaki ketyere hangját, mégis ő közölte a következőt: tisztaságmániás lennék... :D


Időm sem lenne egész nap takarítani, de mégis naponta 1x felporszívózok ( van lakásban tartott kutyus, tehát szerintem evidens, naponta 1x főleg a szőr miatt)

Elmosogatok ha van mosatlan, nem hagyom halmozódni a mosogatóban, fel is mosok, mert fehér padlónál szerintem alap dolog hogy az ember tisztán tartja. És a szomszédom nagy bajára, még a lépcsőházban az ajtó előtt is fel szoktam takarítani, azt amit pl ő sosem (szétfolyatott kávé, és hasonlók, mert a nagyokos barátnőjével van hogy az ajtóban szürcsölgetik a traccspartik közepette, és kiöntik)


Ezek után még én lennék a tisztaságmániás? Inkább őket lehetne egyéb jelzővel illetni. De már nem csak én, a felettünk lakó is megkapta ezt a jelzőt, csak azért, mert ő is napi szinten rá szán egy kevéske időt arra, hogy rendet rakjon maga körül...


Most akkor tényleg mi lennénk a tisztaságmániások? Eskü van hogy annyira kihoz a sodromból amikor ilyet hallok, hogy kezdem elhinni hogy igen...



2015. ápr. 8. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ugye nem haragszol, Khm, hát némiképp igen. Nem tudom, van-e egyéb ilyen szokasod, nem is tartozik rám. De. A mosatlant hagyjuk, az más téma. De mindennap porszívózni? Mindennap felmosni? A lépcsőházban is? Na szerintem ez a túlzás. Erre mikor van időd?! Énnekem más dolgom is van, elég sok, meg azzal is el vagyok maradva. De mindennap?! Amúgy a kutya szőrét kefelni kell, akkor egyszerre kihullik mind ami ki akar.
2015. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi fél óra alatt kb ez megvan. Lépcsőházban csak az ajtónk előtt mosok fel! Mosogatás gyorsan megvan, nem várom meg hogy halomban álljon a koszos edény. A szőnyeg sötét, amin azonnal meglátszik a kutyaszőr. A padlón szintén meglátszik még az is, ha a kutyus vizes lábbal végig szalad rajta. Napi fél óránál ez az egész nem vesz többet igénybe, és csak egyszer csinálom ezt végig... Ennyitől az ember már tisztaságmániás? Szerintem nem. Elvégre nem vixelem a lakást egész nap...
2015. ápr. 8. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy picit túlbuzgó vagy ugyan (nálunk is van kutya, de csak kétnaponta porszívózok és mosok fel, bőven elég az, lépcsőházat meg takarítsa az, akinek a ház havi kétszázezret fizet ezért + kertgondozás) de a szomszédodnak ehhez semmi köze nincs, hacsak nem este tízkor bőgeted a porszívót/mosógépet. De gondolom hogy nem, szóval kussoljon és kapirgáljon csak a saját szemétdombján.
2015. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem mind a ketten kicsit túlzásba estek.
2015. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!