Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beszóltam a szomszédnak erre...

Beszóltam a szomszédnak erre közölte, hogy nem akart zavarni, csak locsolni. Most vegyek tojást?

Figyelt kérdés

a szomszéd egy elhízott, iszákos, cigis zülöttféle, idős ember, de igazából nincs vele gond, normálisan él, ill semmi nem tűnik fel.

de akárhányszor átjön mindig vagy hoz valami gyüölcsöt, hogy kapta és nki rengeteg, vagy hasonlók, de a pia szagát, cigifüstjét nem győzöm szellőztetni, pedig be se jön..

van egy kisbabám, ébb bíbihintáztattam közel a bejáratihoz, amikor bekopogott, emelte a kezét szemmagasságba benne a cigi, ekkor jött ki belőlem ami felgyűlt, elég határozottan közöltem, hogy bejön a cigifüstje ne tartsa ide elém, mert hát gyerek is van, nem kéne.

erre mondja, hát verset ugyan nem mond, de meglocsol.

valami kölnivel épphogy a hajamra.

de tojásom incs, nem tudtam viszonozni.


most a kérdés, hogy ezért vásároljak én neki valami tojást?? vagy neki álljak egy főttre hímezni, amit gyerekkoromban ha csináltam utoljára??

vagy felejtsem el az egészet?


2015. ápr. 6. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ezzel,ő sem fog.
2015. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha ennyire zavar, akkor amikor legközelebb találkoztok mosolyogva mond azt, hogy köszönöd a locsolást, kivirultál tőle. Kész.
2015. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem egyszerűbb, ha lerázod valahogy?

Ha ennyire kényes vagy, meg félted a kisbabádat, bár gondolom az meg jólesik, ha hoz mindenfélét...

Igen, illett volna adni neki valamit.

Már késő.

Csodálom, hogy még átjár hozzád néha.

2015. ápr. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kényesség kérdése, lehet te szívesen barátkozol alkohol ittas büdös emberekkel, én nem, és amikor gyümölcsöket hozott is, se kellett volna, teintve hogy én nem akarokk átmászkálni hozzá szintén gyümölccsel, akár sütivel, ő csak szomszéd, nem áll szándékomban barátkozni vele.
2015. ápr. 7. 08:25
 5/6 BlodDrunk ***** válasza:

Nem értem,ha ennyire nem bírod,akkor miért kell elfogadni tőle többször is gyümölcsöt.

udvariasan is meglehet mondani,hogy köszönjük de nem kérjük,inkább adja oda olyannak aki rászorul stb stb.

Ezen senki nem sértődne meg.


Amugy meg vegyél neki valamit aminek örülhet egy üveg bort 500-600ft és kész.Happy end.

2015. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mert nem bírom elküldeni amikor hozza a gyümölcsöt csak a béke kedvéért, már kínomban fogadom el, hoyg menjen már!(de ez nem rendszeres, nem úgy kell elképzelni)olyan mint valami biztosítós. ha mondom, köszönöm nem, csa nem hagyja abba, tolja az orrom elé, nem mertem neki állni veszekedni, hogy menjen már a fr*ba a gyümölcseivel, mert állítom ebből aztán értett volna, de milyen lenne már egy kedvességet nagy hanggal elutasítani, megbántani sem akarom, mindig nyeltem a sok ilyet, és pont húsvétkor jött ki belőlem.


amúgy tegnap találkoztam vele a lépcsőházban köszöntem megint a locsolást, jeleztem hogy csak ő locsolt meg az évben, mert már nemigen divat és hogy sokat jelentett, jól esett.mesélte, hogy ők még tartják a családi hagyományokat, bla bla és mentünk az utunkra


pont a kettes válaszoló ihletett meg, és pont ő van lepontozva...érdekes

2015. ápr. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!