Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen szöveget írnátok ki...

Milyen szöveget írnátok ki annak a szomszédnak, aki folyamatosan letépegeti a neved a postaládádról?

Figyelt kérdés
Uj panelhazba koltoztem. Valamelyik szomszed minden nap leszedegette es elloota a postaladamrol,a nevtablat. Utanna mar csak papirral ragasztottam ki a nevem, de azt is leszagatta. Ezutan ki irtam egy normalis uzenetet, hogy legyen szives ne tepkedje le a nevemet. Erre azt is letepte megint a nevemmel. Most valami utos szoveget szeretnek, amibol rajon, hogy jatszadozzon az anyjaval es ne velem. Van otletetek?

2014. ápr. 8. 10:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

No én a következőt csinálnám:

Kitenném sima papírra a névtáblát. Alá egy kicsit kisebb papírra: "Teszed vissza de gyorsan!!!" felirat. Hogy ha letépi a felette lévőt ezt lássa.

Ez alá (mert ez is le fogja tépni) meg egy hardcore névtáblát. Készíttetnék vagy magam készítenék egy masszív, laminált lapocskát és valami combos kétoldalú ragasztóval rögzíteném. Esetleg fém gravírozott tábla ha megoldható és csavar. Aztán jó szórakozást a kedves szomszédnak :)

2014. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Kifigyelném hogy ki az, és odaverném 2x a fejét a postaládához.
2014. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz otlet, koszonom. Az elso 3 amit leszedett, pont olyan gravirozott fem lap volt, eleg massziv ketoldalu ragasztoval felragasztva, de aztan mar nem koltottem erre, mert ellopta.. Az also szomszedra gyanakszok, neki nem tetszik,ha a 3 eves fiam, meg este 6 orakkor ebren van.. A multkor atjott verni az ajtot este 6 orakkor,
2014. ápr. 8. 10:46
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Ja valami vésett, vagy lemezlapba dombornyomva és odacsavarozva, ahogy felettem írják, az a legtutibb.


De előtte azért tudd meg ki volt, ne csak kifigyeld, bizonyítékod is legyen! Fotózd le, vedd fel kamerával, pl rejts el valahova a falra magasra vagy virágcserépbe egy kis kamerát.... Vagy akár a postaládádba, hogy telibe vegye a pofáját... Aztán megszorongathatod a szemétládát...!

2014. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Én bekenném a táblát zöld, (nagyon) erős paprika belső erezetével. Biztos, hogy előbb-utóbb vagy a szeméhez, orrához (vagy máshoz) nyúl, aztán gondolkodhat, hogy mi van...

Inkább gumikesztyűben tedd, nehogy visszaüssön a dolog. Vízzel nem mosható le, de még szappannal is csak nehezen, mert a kapszaicin vízben oldhatatlan. Talán olajjal, vagy tejjel lehet próbálkozni.

Aztán másnap kiírhatod, hogy: Na, jól esett?

2014. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Vagy csinálj olyat, hogy fúrsz egy lyukat a ládára, és abból egy erős drótra rögzítve fityegjen egy arra leszedhetetlenül ráerősített izé, amin a neved van. Szóval hogy azt higgye, hogy ha meghúzza, akkor leszakad az is...


De ne szakadjon le... Hanem a másik végét applikáld hozzá valami paprika spray nyomójához. Szóval ha meghúzza, akkor a postaládádból ömöljön a spray a szemébe... Már ha megfelelő magasságban van...

2014. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Vagy írd oda, hogy: Bőrön keresztül felszívódó méreggel bekenve!
2014. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Vagy szimplán odamész és amikor épp tépkedi, akkor nyomod a paprikasprayt a képébe.
2014. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Bár az még jobb, ha a leszedett tábla alatti papíron van a fenti szöveg módosítása, hogy: Az előbbi felirat bőrön keresztül felszívódó méreggel volt bekenve!
2014. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Fogj egy alkoholos filcet, és a postaládára írd a neved jó nagy betűkkel. Hadd sikálgassa ha nem tetszik neki.
2014. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!