Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy sokan ok/érv/magyarázat nélkül lepontozzák a válaszokat a gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés

Vajon hányan szórakoznak ezzel?

(tudom, sokaknak adja magát a poén, h itt is lepontozzanak 1-2-t, de légyszi, csak ezért: ne!)



2015. ápr. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
És ki nem szarja le? Engem nyugodtan le lehet pontozni.
2015. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Én már nem foglalkozom az ilyenekkel, lehet ez az egy öröme, adjuk meg neki, :-)
2015. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

"Nem szimpatikus az emberke? Nem tetszik a válasz megfogalmazása? Pirosat neki!"

Sajnos most már csak így megy, és ha egy kicsit is más nézőpontot mutatsz, rögtön így jársz.

Van, hogy csak azért nem válaszolok közvélemény-kutatás jellegű kérdésekre, mert a kis másért rajongóktól kapnám a mínuszokat ezerrel.

Van, aki ezért jár ide.

2015. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem érdekel a pontozás, mindenkinek joga van kifejezni a véleményét.

De kiírtam egy kérdést, és valami gyökér jelentette, hogy kitaláció, és kamu.

Nem volt kamu, nem volt kitaláció! Az élet produkál néha fura dolgokat, ami másnak hihetetlen.

Kérdésemet törölték. Ezzel nem kéne szórakozni!

2015. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Anno láttam, hogy valaki(k) megírta(/ák) hogy csak azért jönnek ide, hogy lepontozzák/lepontozhassák az itt lévőket, mert ez neki(k) öröm.
2015. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem értem a dolgot. Szerintem a válasz hasznosságát a kérdezőnek kéne értékelnie.
2015. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

Stackoverflow-n van ez jól megcsinálva, ott a kérdező egy darab választ elfogad helyesnek, egyébként meg a többi user felpontozza vagy lepontozza.

2015. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Értem, hát igen, ez érdekes. Egyébként nem ismerem az oldalt.
2015. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!