Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mondanátok nekem olyan esemény...

Mondanátok nekem olyan eseményeket, amiket sokan észleltek, de nem született normális magyarázat rájuk? Pl. Molyember, arizoniai fények

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Még a szellemekre sem született normális magyarázat,pedig elég gyakori jelenség,nem úgy,mint a molyember.


A molyember egy moly és egy ember kapcsolatából származik.Mi más lehetne a magyarázat?

2010. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
62%

-Bonyolult és sugárzó gabonakörök

-Gömbvillámok sincsenek megmagyarázva

-Az előzőnek igaza van, a számos szellemes történet és a halálközeli élmények sincsenek megmagyarázva

2010. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

végülis az ufók is ilyenek :D

és sztem az álmok is. mindenki álmodik, de sztem nem született rá még kielégítő magyarázat...

2010. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

túl általánosan fogalmaztam


olyan eseményekre gondoltam mint pl.

1966-67 során Point Pleasantben észlelt molyember jelenség.


1997-ben arizonában észlelt fények.


Olyan eseményekre gondoltam, amiket tudtok dátumhoz kötni és sok ember -többszáz, többezer- észlelt, úgy mint ezeknél.

2010. júl. 1. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Az arizonasat az egyik baratom is latta:D Mokas
2010. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]

Ezt a jelenséget több százan,köztük a NASA és a légierő emberei is észlelték. Több percig lebegtek ott,ha jól tudom.

2010. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

na ilyenekre gondoltam, mint az utolsó.


köszi szépen

2010. júl. 2. 22:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem még a roswelli ufo eset is ilyen mert utána rengetegen mentek oda kutatni és jó páran láthatták is.és ugyan azt mondták hogy meteorológiai léggömbről van sző de én nemhinném hogy ez igaz...
2010. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
89%
Stonehenge 57-es körzet. minden tele van ufószarral.
2010. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg youtube-on az elévült nasa felvételeket. Írd be, hogy nasa ufo sts és ott lesz pl. nasa ufo sts 75, tehát számozva vannak.1996-os felvételek. Na ott vannak repülő csészealjak bőven. Volt egy videó is fent, ahol egy reptiolidot vettek fel kamerával. De ha inkább furcsa állatokra vagy kíváncsi akkor keress rá hogy incredible ( asszem így írják a hihetetlent) creatures. Biztos találsz pár vidit. Jó keresgélést! :)
2010. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!