Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer valaki nagyon jól énekel, másszor totál hamis?

Figyelt kérdés

AZ eurovízió kapcsán jutott eszembe a kérdés.

Jó, tudom, hogy oda nem a legszínvonalasabbakat küldik, de akkor is.

Conchita például élőben is ugyanúgy énekelt, jól, és tetszett is az előadás.

Volt olyan is, aki élőben jobban énekelt mint a klipben.

Viszont számtalanszor van olyan, hogy a klip alapján megtetszik a szám, drukkolok neki, majd élőbe egy hatalmas csalódás az egész, mert vagy totál hamis, vagy élettelen, stb.

Ilyen volt Soraya a spanyol szuámmal, meg pl Loreen az eufóriával.



Miért van az, hogy valaki élőben tök hamis? Hisz az, sztem, aki csak autotune-nal jó, az NEm énekes, hanem szélhámos.



2015. ápr. 8. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyára hallottál már arról, hogy az üzleti életben az üzlet a lényeges. Amit látsz és hallasz, annak jelentős része csak átverés, kamu. Aki élőben is jól énekel, az a valódi.
2015. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel van keverve az egész hogy jobb legyen, de néha az is hamís aki amúgy jól énekel. Lehet fáradt, vagy sokat énekelt előtte.
2015. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam mondani amit az előttem szóló, annyit viszont még hozzá tennék hogy lámpaláz is lehet az oka.
2015. ápr. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!