Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled a fárasztó...

Hogyan kezeled a fárasztó embereket?

Figyelt kérdés
Van egy idő kollégám, gyereke lehetnék, kedvel engem, meg rám is támaszkodik bizonyos dolgokban, de nagyon fárasztó. Én is kedvelem, de nem akarom megbántani. A történeteit már nagyon sokszor hallottam, fáraszt, amikor egy kicsit szusszannék munka közben és ugyanazt darálja, amit már szóról szóra ismerek. Ha jelezném neki, akkor megsértődne, hogy még én se figyelek rá, akárcsak a többiek.
2015. ápr. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket energiavámpírnak hívják. Tegyél fel fülhallgatót ebédidőben, vagy találj ki valamit, hogy kivont magad a szövegáradatából, ebédelj máshol stb.
2015. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan helyen dolgozok, ahol az emberek fülhallgatót szoktak a fülükbe dugni. Meg eléggé össze vagyunk zárva. Olyat szoktam, hogy kilépek máshova, vagy inkább belemerülök a munkába...
2015. ápr. 8. 20:07
 3/4 anonim válasza:
Igyál
2015. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor annál jobban figyelek, minél jobban ismétel, hogy minél hamarabb nyomathassam vele kórusban a saját szövegeit. :D
2015. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!