Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha ennyire utálom az...

Normális ha ennyire utálom az embereket?

Figyelt kérdés

Megbìzhatatlan képmutató barmok...

vannak "barátaim" de bennük se bízok meg.

Nem szeretek beszélgetni se. De a magányt is csak egy ideig birom elviselni. Szeretek gondolkodni a vilàgon és a sok kérdésen amire nincs válasz. Nem szeretem látni se az embereket a szemeimet takarja a hajam, v napszemüveg,lênyeg h ne kelljen a szemükbe nézni.



2015. ápr. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legjobb, ha egy lakatlan szigetre költöznél.:) Gondolj csak bele! Nem látnál embereket, de magányos sem lennél, mert ott lennének majmok, akik néhány embertársunkál biztosan intelligensebbek.

Viccet félretéve. Szerintem minden embernek van olyan periódus az életében, amikor feszültebb, nem bír elviselni hosszútávon senkit. Ha a barátaiddal próbálnál bizalmasabb viszonyt kiépíteni, akkor sokkal jobban érezném magad, mert tudnád, hogy ők mindig támogatnak és bármit megbeszélhetsz velük. Mi a helyzet a családoddal?

2015. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megbízható vagyok és nem képmutató. Hiszed vagy sem.
2015. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A szanatóriumban tudnak neked segíteni
2015. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem sok idöt töltök a családdal..

a szanatòriumot kihagyom mert ottis emberek vannak

2015. ápr. 5. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Manapság ez egyre elterjedtebb ebben az országban.
2015. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
50%
A szanatóriumban egy szobába zárnak és nem látsz senkit menny oda
2015. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 verKrumpli9 válasza:
Abszolút, kinek kellenek azok...folyton csak hülyeségeket beszélnek...
2015. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Legalább valaki egyetèrt..
2015. máj. 20. 19:54
 9/10 anonim válasza:
Én is hasonló meglátást vallok, engem vertek már át párszor és ki is használtak, ezért elegem lett belőlük. Egy ideig bosszankodtam ezen de túltettem magamat rajta. Próbálj hobbit keresni ami közben jól érzed magad, vagy olvass, sportolj. Nekem mind a kettő bejött. De ne próbálj bizalmas viszonyt létesíteni olyanokkal, akiken látszik hogy nem alkalmasak rá mert vagy a hátad mögött vagy a szemedbe kigúnyolnak vagy szórakoznak rajtad/veled. Vannak normális emberek ezen a földön, de sajnos ők sokkal kevesebben vannak és nehéz őket megtalálni.
2015. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szociális fóbiára keress rá, én is hasonló pokolban járok.
2016. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!