Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, amiket a legtöbbre értékeltek egy emberben? Milyen személyiségű embereket szerettek a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyen tájékozott, rendelkezzen legalább átlagos humorérzékkel és használja az eszét. Aki ilyen, azzal kölcsönösen jól kijövünk egymással.
2015. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hűség,őszinteség, humor,kedves-aranyos már-már gyermeki ártatlanság ha nőről vagy lányról van szó.

ha férfiről,akkor szintén a hűség,őszinteség,tisztelettudó viselkedés férfias keménységgel,ugyan akkor lágy és lovagias viselkedéssel a nők és gyerekek iránt.


Tudom,régi módi vagyok :)

18/f

2015. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
őszinteség
2015. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
őszinte, megbízható, kedves, tisztelettudó, megértő
2015. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 klopusz ***** válasza:
Humor, becsületesség.
2015. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszinteség, empátia, önzetlenség


Azért ezek, mert kiveszőben vannak.

2015. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Humor, de ha a helyzet úgy adja, tudjon komoly is lenni, törődjön magával és másokkal is, legyen lojális és ami a legeslegfontosabb: legyen őszinte. Gyűlölöm a szarkavaró, hazudós aljadékokat.
2015. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lelkesedést, az intelligenciát, a megbízhatóságot, az érdeklődést, a jó humort és azt, ha vki nem egy besavanyodott, karótnyelt figura.
2015. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bátorság (kimeri mondani amit gondol, nem áztatja cukorba, félve, hogy mit szólnak majd hozzá), van véleménye, van jelenléte a világban, vannak egyedi gondolatai. Persze ezen kívül még rengeteget mondhatnék, de hirtelen ezek ugrottak be.
2015. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eddigi tönkrerement barátságaim alapján:

-legyen önálló személyisége

-viszonylag legyen azonos érdeklődési körünk, nagyon nehéz úgy jó kapcsolatot ápolni, hogy nincs közös témánk.

-fogadja el, hogy én más vagyok esetleg, mint ő, és ne akarjon megváltoztatni.

-legyen lelkes, vagy legalábbis ne legyen életunt, cél nélküli, mert azzal az én hangulatomat is lehúzza...

-érjen rám, ne csak én keressem, hanem ő is érdeklődjön felőlem.

2015. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!