Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy nem tudok...

Normális az, hogy nem tudok nevetni?

Figyelt kérdés

Ha pl. vicces videókat nézek, vicces sztorit mesélnek nekem, vagy egy vígjátékot nézek, egyszerűen nem jön ki belőlem nevetés. Elismerem, hogy vicces, sőt van, ami tényleg iszonyatos jó. Pl. Így jártam anyátokkal az egyik kedvenc sorozatom, eszméletlen jó poénok vannak benne, mégis miközben nézem, nevetni nem tudok. Maximum elmosolyodom rajta. Egyszer volt, hogy az egyik barátnőm megmutatta a kedvenc filmjét, majd negyed óra múlva leállította, mert azt hitte nekem nem tetszik, hiába mondtam, hogy nem tudok nevetni ezeken. Persze van, hogy elkap a röhögés, de hihetetlenül ritkán. Már néha irigykedem azokon, akik olyan jóízűen tudnak nevetni például csak egy vicces videón. Normális ez?

19/L



2015. ápr. 9. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen vígjáték azért nem annyira vicces az idő nagy részében. Az, hogy "eszméletlenül vicces" az csak egy érzés akkor, hogy érted a viccet, nagy irónia mondjuk, de attól még nem muszáj rajta nevetni.

Vagy úgy érted, hogy soha semmin nem nevetsz szinte? Egyébként vidám természet vagy vagy sokat szomorkodsz?

2015. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, hát, elég sokszor vagyok szomorú, lehet az a baj :(
2015. ápr. 9. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagy, akkor teljesen rendben van.

[link]


Ha vannak még, akkor se kötelező, és nem kell kedélybetegség se, hogy épp ne nevess. Egy ideje én is bármikor felülbírálom, és vitathatatlan pozitív hozadéka ennek, hogy ösztönösen elég súlyosan tisztelnek azok, akik nem uralják a nevetésüket, max bénáznak szamárutánzással, ha el akarják fojtani.

2015. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!