Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy menjek így iskolába? Ki...

Hogy menjek így iskolába? Ki fognak nevetni az osztálytársaim.

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy csúnya szembetegségem. Mindkettő szemem le van ragasztva, és nem is lenne szabad használnom őket még két hétig. Itthon alig boldogulok segítséggel, de az orvos szerint mehetek iskolába is. Szerintetek mit csináljak ott? Ki szokták ilyenkor nevetni az embert? Egy barátom van akitől segítséget bírnák ott kérni, de egy hétig nyaral. Segítség! Sürgős! Csak addig lehetek netnél míg anyámék nincsenek itthon!
2013. dec. 2. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem! Ha le van ragasztva a szemed és nem is szabad még használni, akkor hogyan mondhatta az orvos, hogy mehetsz iskolába???

Anyukádék nem akadtak ki ezen? Mit szóltak?

Nem hiszem, hogy ki fognak nevetni a suliban. Bár mindenhol van egy-két barom, de a legtöbben biztos segíteni fognak majd.

2013. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem,megértik az iskolában,és remélem,hogy segítenek majd neked.

Ne gépezz,nehogy rosszabb legyen a szemed.

Ne aggódj,nem lessz baj.

2013. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted,hogy "nyaral"?!

Egyébként bizos segítenek...

2013. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik szemedet sem használhatod de iskolába mehetsz? Azért megnézném annak az orvosnak a diplomáját aki ezt mondta. Már ha a kérdés nem kamu...
2013. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyrészt csaknem lennének akkora szemétládák, hogy kigúnyolnak olyan miatt, amiről nem tehetsz

másrészt meg ne menj suliba még, nem is értem a s.eggfej orvosodat...

2013. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Remélem nem nevetnek ki. Az orvost én se értem, anyukámék is balhéztak vele, de egy "Én vagyok az orvos, csak jobban tudom!"-al elintézte.

Köszi az eddigi válaszokat, de féltem a szemem most ebben az állapotban szóval inkább nem gépezek.

2013. dec. 2. 21:22
 7/8 anonim válasza:
hát aki kinevet valakit ez miatt az egy bunkó.. nem hiszem bár mindenhol vannak ilyen emberek. ha nekem lenne ilyen szembetegségem nem mennék suliba nehogy ezmiatt lassabban gyógyuljon a szemem vagy h rosszabb legyen ink elmennék egy másik orvoshoz hátha ő kiír még 2 hétre.
2013. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 4165 válasza:
Nem hiszem. Bár én is kiröhögtem a padtársamat a szemgyulladásakor. De csak miután az anyukája elmondta, hogy építkeztek és a "gyerek" két napig bámulta a hegesztést. De az a saját hülyesége volt.
2014. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!