Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami szekta :D?

Ez valami szekta :D?

Figyelt kérdés

Már nem tudom, hogy mire gondoljak. Én vagyok az, aki megkérdezte, hogy ebben az egészben hol van a vicc: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__6751855..

Már nem tudok mire gondolni.. ez valami betegség, vagy szekta, vagy valami kódnyelv? :D Nem értem és segítsen már valaki, aki tudja, hogy mit jelent ez az egész!



2015. ápr. 9. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak sok volt a csattanó maszlag :) - amúgy meg humor kategória, és állítólag Einstein is megmondta, hogy: "két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi hülyeség, bár az elsőben nem vagyok biztos". Nem árt egy kis ökörködés: ki-ki a maga szintjén.
2015. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szeretem Einstein idézeteit, ez pont az egyik kedvencem. :)

Én már kezdtem aggódni, hogy ennyi mindent nem értek meg, de akkor most nyugodjak meg? Azért nem értem mert túlságosan távol áll az értelmi szintemtől (lefelé)? :D

2015. ápr. 9. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tipikus cigány szöveg.
2015. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen? :O Na ezt sem hallottam még. :) Érdekes.. Sokat változott a társadalom, mióta nem vagyunk szerves részei a közösségeknek.. :/ Ezért volt ez nekem furcsa, mert itt láttam ilyet először (és ez volt az egyetlen hely is ahol láttam).
2015. ápr. 9. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Fura, nekem pont ilyen vértelen német humornak tűnt.
2015. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A német humorban van értelem, csak nyers. Úgy látszik mostanában a magyar tinidzsérhumorban semmi értelem nincs, se nyers, se sült:DDDDDDD
2015. ápr. 9. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Krampusz! A lényeg: krampusz. Nem elfelejteni!!
2015. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, mégegy. -.-' Hiába értem már a lényeget, felfogni sosem fogom, mi benne a jó.
2015. ápr. 9. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint milyen lényeget? Van lényeg? Nem csak halandzsa?
2015. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ja, konkrétan arra a lényegre gondolok, hogy nincs lényeg.. :D
2015. ápr. 10. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!