Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tippeket adnátok...

Milyen tippeket adnátok videózásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy videós barátnőm,és neki szeretnék ezzel segíteni.Youtube-osok figyelem!Milyen tanácsokat adnátok neki?

2015. ápr. 9. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Belinkeled a csatornáját?
2015. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát először is jó lenne tudni milyen témában szeretnétek videókat készíteni, milyen eszközökkel és mennyi szaktudással rendelkeztek.
2015. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát,úgy összegezve mindenféle dologról szerkeszt,a neve a csatornájának Vedres Boglárka,de még kezdő.A telefonjával szokta felvenni a videókat.
2015. ápr. 10. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:

#01 vagyok

Három videót néztem meg így hirtelenjében-a két kérdezz-felelek videót meg a szobabemutatósat.

Alapjában véve nem hiszem, hogy fogom nézni, mert nem tetszik ahogy beszél illetve a téma sem nagyon izgat. De persze ez csak az én hülyeségem, lehet, hogy másnak, meg pont tetszik. :)

Nem annyira vészes a videók minősége, de engem pl. zavar. Az is zavar, hogy nem mindig tudja mit mondjon és hogy babrál a mobil körül ("Sajnálom csak itt...hülyeségek vannak.") Oké,értem, hogy megigazítja, de akkor vágja ki vagy ne mozogjon bele.

Mint mondtam, egész tűrhető, sőt. Ahhoz képest, hogy 12

éves nagyon ügyes. :) Ami még tetszik, hogy nem feszeng a kamera előtt.

Kb. ennyi, de ha eszembe jut még valami majd leírom. ;) Remélem tudtam segíteni. :)

2015. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. ápr. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!